Wyniki głosowań
Wyniki głosowań na posiedzeniu "XI (nadzwyczajna) Sesja Rady Gminy Puck".
Przyjęcie porządku obrad
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
19 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Józef BIAŁK | za |
2 | Waldemar BRADTKE | za |
3 | Arkadiusz DETTLAFF | za |
4 | Jan ELLWART | za |
5 | Jan GŁOWIENKA | za |
6 | Przemysław GRANDICKI | za |
7 | Zbigniew GROENWALD | za |
8 | Aleksandra HALLMANN | za |
9 | Sławomir IDKOWIAK | za |
10 | Henryk KUNC | za |
11 | Józef MUSIAŁKOWSKI | za |
12 | Wojciech MYŚLISZ | za |
13 | Marcin NIKRANT | za |
14 | Florian PIEPER | za |
15 | Eugeniusz PLIŃSKI | za |
16 | Marcin SELONKE | za |
17 | Marcin SIKORA | za |
18 | Adam STYN | za |
19 | Monika WEGNER | za |
20 | Katarzyna BURCHACKA-KLIMCZUK | nieobecny |
21 | Łukasz KORTHALS | nieobecny |
Podjęcie uchwały w sprawie zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Puck.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
19 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Józef BIAŁK | za |
2 | Waldemar BRADTKE | za |
3 | Arkadiusz DETTLAFF | za |
4 | Jan ELLWART | za |
5 | Jan GŁOWIENKA | za |
6 | Przemysław GRANDICKI | za |
7 | Zbigniew GROENWALD | za |
8 | Aleksandra HALLMANN | za |
9 | Sławomir IDKOWIAK | za |
10 | Henryk KUNC | za |
11 | Józef MUSIAŁKOWSKI | za |
12 | Wojciech MYŚLISZ | za |
13 | Marcin NIKRANT | za |
14 | Florian PIEPER | za |
15 | Eugeniusz PLIŃSKI | za |
16 | Marcin SELONKE | za |
17 | Marcin SIKORA | za |
18 | Adam STYN | za |
19 | Monika WEGNER | za |
20 | Katarzyna BURCHACKA-KLIMCZUK | nieobecny |
21 | Łukasz KORTHALS | nieobecny |
Podjęcie uchwały w sprawie zmian w budżecie gminy na 2019 rok.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
19 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Józef BIAŁK | za |
2 | Waldemar BRADTKE | za |
3 | Arkadiusz DETTLAFF | za |
4 | Jan ELLWART | za |
5 | Jan GŁOWIENKA | za |
6 | Przemysław GRANDICKI | za |
7 | Zbigniew GROENWALD | za |
8 | Aleksandra HALLMANN | za |
9 | Sławomir IDKOWIAK | za |
10 | Henryk KUNC | za |
11 | Józef MUSIAŁKOWSKI | za |
12 | Wojciech MYŚLISZ | za |
13 | Marcin NIKRANT | za |
14 | Florian PIEPER | za |
15 | Eugeniusz PLIŃSKI | za |
16 | Marcin SELONKE | za |
17 | Marcin SIKORA | za |
18 | Adam STYN | za |
19 | Monika WEGNER | za |
20 | Katarzyna BURCHACKA-KLIMCZUK | nieobecny |
21 | Łukasz KORTHALS | nieobecny |