Wyniki głosowań
Wyniki głosowań na posiedzeniu "XXXII Sesja Rady Gminy Puck w trybie zdalnym".
Potwierdzenie uczestnictwa w XXXII sesji Rady Gminy Puck w trybie zdalnym dnia 29 kwietnia 2021 roku
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
21 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Józef BIAŁK | za |
2 | Waldemar BRADTKE | za |
3 | Katarzyna BURCHACKA-KLIMCZUK | za |
4 | Arkadiusz DETTLAFF | za |
5 | Jan ELLWART | za |
6 | Jan GŁOWIENKA | za |
7 | Przemysław GRANDICKI | za |
8 | Zbigniew GROENWALD | za |
9 | Aleksandra HALLMANN | za |
10 | Sławomir IDKOWIAK | za |
11 | Łukasz KORTHALS | za |
12 | Henryk KUNC | za |
13 | Józef MUSIAŁKOWSKI | za |
14 | Wojciech MYŚLISZ | za |
15 | Marcin NIKRANT | za |
16 | Florian PIEPER | za |
17 | Eugeniusz PLIŃSKI | za |
18 | Marcin SELONKE | za |
19 | Marcin SIKORA | za |
20 | Adam STYN | za |
21 | Monika WEGNER | za |
Przyjęcie zmian w proponowanym porządku obrad.
przyjęto
(w. bezwzględna)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
21 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Józef BIAŁK | za |
2 | Waldemar BRADTKE | za |
3 | Katarzyna BURCHACKA-KLIMCZUK | za |
4 | Arkadiusz DETTLAFF | za |
5 | Jan ELLWART | za |
6 | Jan GŁOWIENKA | za |
7 | Przemysław GRANDICKI | za |
8 | Zbigniew GROENWALD | za |
9 | Aleksandra HALLMANN | za |
10 | Sławomir IDKOWIAK | za |
11 | Łukasz KORTHALS | za |
12 | Henryk KUNC | za |
13 | Józef MUSIAŁKOWSKI | za |
14 | Wojciech MYŚLISZ | za |
15 | Marcin NIKRANT | za |
16 | Florian PIEPER | za |
17 | Eugeniusz PLIŃSKI | za |
18 | Marcin SELONKE | za |
19 | Marcin SIKORA | za |
20 | Adam STYN | za |
21 | Monika WEGNER | za |
Przyjęcie porządku obrad.
przyjęto
(w. bezwzględna)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
21 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Józef BIAŁK | za |
2 | Waldemar BRADTKE | za |
3 | Katarzyna BURCHACKA-KLIMCZUK | za |
4 | Arkadiusz DETTLAFF | za |
5 | Jan ELLWART | za |
6 | Jan GŁOWIENKA | za |
7 | Przemysław GRANDICKI | za |
8 | Zbigniew GROENWALD | za |
9 | Aleksandra HALLMANN | za |
10 | Sławomir IDKOWIAK | za |
11 | Łukasz KORTHALS | za |
12 | Henryk KUNC | za |
13 | Józef MUSIAŁKOWSKI | za |
14 | Wojciech MYŚLISZ | za |
15 | Marcin NIKRANT | za |
16 | Florian PIEPER | za |
17 | Eugeniusz PLIŃSKI | za |
18 | Marcin SELONKE | za |
19 | Marcin SIKORA | za |
20 | Adam STYN | za |
21 | Monika WEGNER | za |
Przyjęcie protokołu z XXXI sesji Rady Gminy Puck.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
21 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Józef BIAŁK | za |
2 | Waldemar BRADTKE | za |
3 | Katarzyna BURCHACKA-KLIMCZUK | za |
4 | Arkadiusz DETTLAFF | za |
5 | Jan ELLWART | za |
6 | Jan GŁOWIENKA | za |
7 | Przemysław GRANDICKI | za |
8 | Zbigniew GROENWALD | za |
9 | Aleksandra HALLMANN | za |
10 | Sławomir IDKOWIAK | za |
11 | Łukasz KORTHALS | za |
12 | Henryk KUNC | za |
13 | Józef MUSIAŁKOWSKI | za |
14 | Wojciech MYŚLISZ | za |
15 | Marcin NIKRANT | za |
16 | Florian PIEPER | za |
17 | Eugeniusz PLIŃSKI | za |
18 | Marcin SELONKE | za |
19 | Marcin SIKORA | za |
20 | Adam STYN | za |
21 | Monika WEGNER | za |
Przyjęcie sprawozdanie z działalności Wójta w okresie między sesjami.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
21 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Józef BIAŁK | za |
2 | Waldemar BRADTKE | za |
3 | Katarzyna BURCHACKA-KLIMCZUK | za |
4 | Arkadiusz DETTLAFF | za |
5 | Jan ELLWART | za |
6 | Jan GŁOWIENKA | za |
7 | Przemysław GRANDICKI | za |
8 | Zbigniew GROENWALD | za |
9 | Aleksandra HALLMANN | za |
10 | Sławomir IDKOWIAK | za |
11 | Łukasz KORTHALS | za |
12 | Henryk KUNC | za |
13 | Józef MUSIAŁKOWSKI | za |
14 | Wojciech MYŚLISZ | za |
15 | Marcin NIKRANT | za |
16 | Florian PIEPER | za |
17 | Eugeniusz PLIŃSKI | za |
18 | Marcin SELONKE | za |
19 | Marcin SIKORA | za |
20 | Adam STYN | za |
21 | Monika WEGNER | za |
Podjęcie uchwały w sprawie udzielenia dotacji Szpitalom Pomorskim Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni na zakup zestawu diagnostycznego do pomiarów mechaniki oddychania dla Oddziału Chorób Płuc w Szpitalu Specjalistycznym im. Floriana Ceynowy w Wejherowie.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
20 | 0 | 0 | 1 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Józef BIAŁK | za |
2 | Waldemar BRADTKE | za |
3 | Katarzyna BURCHACKA-KLIMCZUK | za |
4 | Arkadiusz DETTLAFF | za |
5 | Jan ELLWART | za |
6 | Przemysław GRANDICKI | za |
7 | Zbigniew GROENWALD | za |
8 | Aleksandra HALLMANN | za |
9 | Sławomir IDKOWIAK | za |
10 | Łukasz KORTHALS | za |
11 | Henryk KUNC | za |
12 | Józef MUSIAŁKOWSKI | za |
13 | Wojciech MYŚLISZ | za |
14 | Marcin NIKRANT | za |
15 | Florian PIEPER | za |
16 | Eugeniusz PLIŃSKI | za |
17 | Marcin SELONKE | za |
18 | Marcin SIKORA | za |
19 | Adam STYN | za |
20 | Monika WEGNER | za |
21 | Jan GŁOWIENKA | nieoddany |
Podjęcie uchwały w sprawie zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Puck.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
21 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Józef BIAŁK | za |
2 | Waldemar BRADTKE | za |
3 | Katarzyna BURCHACKA-KLIMCZUK | za |
4 | Arkadiusz DETTLAFF | za |
5 | Jan ELLWART | za |
6 | Jan GŁOWIENKA | za |
7 | Przemysław GRANDICKI | za |
8 | Zbigniew GROENWALD | za |
9 | Aleksandra HALLMANN | za |
10 | Sławomir IDKOWIAK | za |
11 | Łukasz KORTHALS | za |
12 | Henryk KUNC | za |
13 | Józef MUSIAŁKOWSKI | za |
14 | Wojciech MYŚLISZ | za |
15 | Marcin NIKRANT | za |
16 | Florian PIEPER | za |
17 | Eugeniusz PLIŃSKI | za |
18 | Marcin SELONKE | za |
19 | Marcin SIKORA | za |
20 | Adam STYN | za |
21 | Monika WEGNER | za |
Podjęcie uchwały w sprawie zmiany budżetu Gminy Puck na 2021 rok.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
21 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Józef BIAŁK | za |
2 | Waldemar BRADTKE | za |
3 | Katarzyna BURCHACKA-KLIMCZUK | za |
4 | Arkadiusz DETTLAFF | za |
5 | Jan ELLWART | za |
6 | Jan GŁOWIENKA | za |
7 | Przemysław GRANDICKI | za |
8 | Zbigniew GROENWALD | za |
9 | Aleksandra HALLMANN | za |
10 | Sławomir IDKOWIAK | za |
11 | Łukasz KORTHALS | za |
12 | Henryk KUNC | za |
13 | Józef MUSIAŁKOWSKI | za |
14 | Wojciech MYŚLISZ | za |
15 | Marcin NIKRANT | za |
16 | Florian PIEPER | za |
17 | Eugeniusz PLIŃSKI | za |
18 | Marcin SELONKE | za |
19 | Marcin SIKORA | za |
20 | Adam STYN | za |
21 | Monika WEGNER | za |
Podjęcie uchwały w sprawie pozbawienia statusu pomnika przyrody (Bluszcz pospolity) rosnącego w leśnictwie Darzlubie (Oddz. 143 C – nr rej. 1005).
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
21 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Józef BIAŁK | za |
2 | Waldemar BRADTKE | za |
3 | Katarzyna BURCHACKA-KLIMCZUK | za |
4 | Arkadiusz DETTLAFF | za |
5 | Jan ELLWART | za |
6 | Jan GŁOWIENKA | za |
7 | Przemysław GRANDICKI | za |
8 | Zbigniew GROENWALD | za |
9 | Aleksandra HALLMANN | za |
10 | Sławomir IDKOWIAK | za |
11 | Łukasz KORTHALS | za |
12 | Henryk KUNC | za |
13 | Józef MUSIAŁKOWSKI | za |
14 | Wojciech MYŚLISZ | za |
15 | Marcin NIKRANT | za |
16 | Florian PIEPER | za |
17 | Eugeniusz PLIŃSKI | za |
18 | Marcin SELONKE | za |
19 | Marcin SIKORA | za |
20 | Adam STYN | za |
21 | Monika WEGNER | za |
Podjęcie uchwały w sprawie przyjęcia zasad udzielania dotacji celowej ze środków budżetu Gminy Puck na dofinansowanie kosztów związanych z ochroną powietrza poprzez redukcję niskiej emisji zanieczyszczeń na terenie Gminy Puck.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
21 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Józef BIAŁK | za |
2 | Waldemar BRADTKE | za |
3 | Katarzyna BURCHACKA-KLIMCZUK | za |
4 | Arkadiusz DETTLAFF | za |
5 | Jan ELLWART | za |
6 | Jan GŁOWIENKA | za |
7 | Przemysław GRANDICKI | za |
8 | Zbigniew GROENWALD | za |
9 | Aleksandra HALLMANN | za |
10 | Sławomir IDKOWIAK | za |
11 | Łukasz KORTHALS | za |
12 | Henryk KUNC | za |
13 | Józef MUSIAŁKOWSKI | za |
14 | Wojciech MYŚLISZ | za |
15 | Marcin NIKRANT | za |
16 | Florian PIEPER | za |
17 | Eugeniusz PLIŃSKI | za |
18 | Marcin SELONKE | za |
19 | Marcin SIKORA | za |
20 | Adam STYN | za |
21 | Monika WEGNER | za |
Podjęcie uchwały w sprawie określenia szczegółowego trybu i harmonogramu opracowania strategii rozwoju Gminy Puck na lata 2021 – 2030, w tym trybu jej konsultacji.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
21 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Józef BIAŁK | za |
2 | Waldemar BRADTKE | za |
3 | Katarzyna BURCHACKA-KLIMCZUK | za |
4 | Arkadiusz DETTLAFF | za |
5 | Jan ELLWART | za |
6 | Jan GŁOWIENKA | za |
7 | Przemysław GRANDICKI | za |
8 | Zbigniew GROENWALD | za |
9 | Aleksandra HALLMANN | za |
10 | Sławomir IDKOWIAK | za |
11 | Łukasz KORTHALS | za |
12 | Henryk KUNC | za |
13 | Józef MUSIAŁKOWSKI | za |
14 | Wojciech MYŚLISZ | za |
15 | Marcin NIKRANT | za |
16 | Florian PIEPER | za |
17 | Eugeniusz PLIŃSKI | za |
18 | Marcin SELONKE | za |
19 | Marcin SIKORA | za |
20 | Adam STYN | za |
21 | Monika WEGNER | za |
Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na zamianę nieruchomości gruntowych położonych w obrębie geodezyjnym Domatówko.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
19 | 0 | 0 | 1 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Józef BIAŁK | za |
2 | Waldemar BRADTKE | za |
3 | Katarzyna BURCHACKA-KLIMCZUK | za |
4 | Arkadiusz DETTLAFF | za |
5 | Jan ELLWART | za |
6 | Jan GŁOWIENKA | za |
7 | Przemysław GRANDICKI | za |
8 | Zbigniew GROENWALD | za |
9 | Aleksandra HALLMANN | za |
10 | Sławomir IDKOWIAK | za |
11 | Henryk KUNC | za |
12 | Józef MUSIAŁKOWSKI | za |
13 | Wojciech MYŚLISZ | za |
14 | Marcin NIKRANT | za |
15 | Florian PIEPER | za |
16 | Eugeniusz PLIŃSKI | za |
17 | Marcin SIKORA | za |
18 | Adam STYN | za |
19 | Monika WEGNER | za |
20 | Marcin SELONKE | nieoddany |
21 | Łukasz KORTHALS | nieobecny |
Podjęcie uchwały w sprawie zmiany uchwały nadania nazwy ulicy w miejscowości Błądzikowo.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
20 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Józef BIAŁK | za |
2 | Waldemar BRADTKE | za |
3 | Katarzyna BURCHACKA-KLIMCZUK | za |
4 | Arkadiusz DETTLAFF | za |
5 | Jan ELLWART | za |
6 | Jan GŁOWIENKA | za |
7 | Przemysław GRANDICKI | za |
8 | Zbigniew GROENWALD | za |
9 | Aleksandra HALLMANN | za |
10 | Sławomir IDKOWIAK | za |
11 | Henryk KUNC | za |
12 | Józef MUSIAŁKOWSKI | za |
13 | Wojciech MYŚLISZ | za |
14 | Marcin NIKRANT | za |
15 | Florian PIEPER | za |
16 | Eugeniusz PLIŃSKI | za |
17 | Marcin SELONKE | za |
18 | Marcin SIKORA | za |
19 | Adam STYN | za |
20 | Monika WEGNER | za |
21 | Łukasz KORTHALS | nieobecny |
Podjęcie uchwały w sprawie zmiany uchwały nadania nazwy ulicy w miejscowości Domatowo.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
20 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Józef BIAŁK | za |
2 | Waldemar BRADTKE | za |
3 | Katarzyna BURCHACKA-KLIMCZUK | za |
4 | Arkadiusz DETTLAFF | za |
5 | Jan ELLWART | za |
6 | Jan GŁOWIENKA | za |
7 | Przemysław GRANDICKI | za |
8 | Zbigniew GROENWALD | za |
9 | Aleksandra HALLMANN | za |
10 | Sławomir IDKOWIAK | za |
11 | Henryk KUNC | za |
12 | Józef MUSIAŁKOWSKI | za |
13 | Wojciech MYŚLISZ | za |
14 | Marcin NIKRANT | za |
15 | Florian PIEPER | za |
16 | Eugeniusz PLIŃSKI | za |
17 | Marcin SELONKE | za |
18 | Marcin SIKORA | za |
19 | Adam STYN | za |
20 | Monika WEGNER | za |
21 | Łukasz KORTHALS | nieobecny |
Podjęcie uchwały w sprawie zmiany uchwały nadania nazwy ulicy w miejscowości Domatówko
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
20 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Józef BIAŁK | za |
2 | Waldemar BRADTKE | za |
3 | Katarzyna BURCHACKA-KLIMCZUK | za |
4 | Arkadiusz DETTLAFF | za |
5 | Jan ELLWART | za |
6 | Jan GŁOWIENKA | za |
7 | Przemysław GRANDICKI | za |
8 | Zbigniew GROENWALD | za |
9 | Aleksandra HALLMANN | za |
10 | Sławomir IDKOWIAK | za |
11 | Henryk KUNC | za |
12 | Józef MUSIAŁKOWSKI | za |
13 | Wojciech MYŚLISZ | za |
14 | Marcin NIKRANT | za |
15 | Florian PIEPER | za |
16 | Eugeniusz PLIŃSKI | za |
17 | Marcin SELONKE | za |
18 | Marcin SIKORA | za |
19 | Adam STYN | za |
20 | Monika WEGNER | za |
21 | Łukasz KORTHALS | nieobecny |
Podjęcie uchwały w sprawie nadania nazw ulic w miejscowości Brudzewo.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
20 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Józef BIAŁK | za |
2 | Waldemar BRADTKE | za |
3 | Katarzyna BURCHACKA-KLIMCZUK | za |
4 | Arkadiusz DETTLAFF | za |
5 | Jan ELLWART | za |
6 | Jan GŁOWIENKA | za |
7 | Przemysław GRANDICKI | za |
8 | Zbigniew GROENWALD | za |
9 | Aleksandra HALLMANN | za |
10 | Sławomir IDKOWIAK | za |
11 | Henryk KUNC | za |
12 | Józef MUSIAŁKOWSKI | za |
13 | Wojciech MYŚLISZ | za |
14 | Marcin NIKRANT | za |
15 | Florian PIEPER | za |
16 | Eugeniusz PLIŃSKI | za |
17 | Marcin SELONKE | za |
18 | Marcin SIKORA | za |
19 | Adam STYN | za |
20 | Monika WEGNER | za |
21 | Łukasz KORTHALS | nieobecny |
Podjęcie uchwały w sprawie nadania nazw ulic w miejscowości Gnieżdżewo.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
20 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Józef BIAŁK | za |
2 | Waldemar BRADTKE | za |
3 | Katarzyna BURCHACKA-KLIMCZUK | za |
4 | Arkadiusz DETTLAFF | za |
5 | Jan ELLWART | za |
6 | Jan GŁOWIENKA | za |
7 | Przemysław GRANDICKI | za |
8 | Zbigniew GROENWALD | za |
9 | Aleksandra HALLMANN | za |
10 | Sławomir IDKOWIAK | za |
11 | Henryk KUNC | za |
12 | Józef MUSIAŁKOWSKI | za |
13 | Wojciech MYŚLISZ | za |
14 | Marcin NIKRANT | za |
15 | Florian PIEPER | za |
16 | Eugeniusz PLIŃSKI | za |
17 | Marcin SELONKE | za |
18 | Marcin SIKORA | za |
19 | Adam STYN | za |
20 | Monika WEGNER | za |
21 | Łukasz KORTHALS | nieobecny |
Podjęcie uchwały w sprawie nadania nazw ulic w miejscowości Kaczyniec.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
20 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Józef BIAŁK | za |
2 | Waldemar BRADTKE | za |
3 | Katarzyna BURCHACKA-KLIMCZUK | za |
4 | Arkadiusz DETTLAFF | za |
5 | Jan ELLWART | za |
6 | Jan GŁOWIENKA | za |
7 | Przemysław GRANDICKI | za |
8 | Zbigniew GROENWALD | za |
9 | Aleksandra HALLMANN | za |
10 | Sławomir IDKOWIAK | za |
11 | Henryk KUNC | za |
12 | Józef MUSIAŁKOWSKI | za |
13 | Wojciech MYŚLISZ | za |
14 | Marcin NIKRANT | za |
15 | Florian PIEPER | za |
16 | Eugeniusz PLIŃSKI | za |
17 | Marcin SELONKE | za |
18 | Marcin SIKORA | za |
19 | Adam STYN | za |
20 | Monika WEGNER | za |
21 | Łukasz KORTHALS | nieobecny |
Podjęcie uchwały w sprawie nadania nazw ulic w miejscowości Mechowo.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
20 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Józef BIAŁK | za |
2 | Waldemar BRADTKE | za |
3 | Katarzyna BURCHACKA-KLIMCZUK | za |
4 | Arkadiusz DETTLAFF | za |
5 | Jan ELLWART | za |
6 | Jan GŁOWIENKA | za |
7 | Przemysław GRANDICKI | za |
8 | Zbigniew GROENWALD | za |
9 | Aleksandra HALLMANN | za |
10 | Sławomir IDKOWIAK | za |
11 | Henryk KUNC | za |
12 | Józef MUSIAŁKOWSKI | za |
13 | Wojciech MYŚLISZ | za |
14 | Marcin NIKRANT | za |
15 | Florian PIEPER | za |
16 | Eugeniusz PLIŃSKI | za |
17 | Marcin SELONKE | za |
18 | Marcin SIKORA | za |
19 | Adam STYN | za |
20 | Monika WEGNER | za |
21 | Łukasz KORTHALS | nieobecny |
Podjęcie uchwały w sprawie nadania nazw ulic w miejscowości Osłonino.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
20 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Józef BIAŁK | za |
2 | Waldemar BRADTKE | za |
3 | Katarzyna BURCHACKA-KLIMCZUK | za |
4 | Arkadiusz DETTLAFF | za |
5 | Jan ELLWART | za |
6 | Jan GŁOWIENKA | za |
7 | Przemysław GRANDICKI | za |
8 | Zbigniew GROENWALD | za |
9 | Aleksandra HALLMANN | za |
10 | Sławomir IDKOWIAK | za |
11 | Henryk KUNC | za |
12 | Józef MUSIAŁKOWSKI | za |
13 | Wojciech MYŚLISZ | za |
14 | Marcin NIKRANT | za |
15 | Florian PIEPER | za |
16 | Eugeniusz PLIŃSKI | za |
17 | Marcin SELONKE | za |
18 | Marcin SIKORA | za |
19 | Adam STYN | za |
20 | Monika WEGNER | za |
21 | Łukasz KORTHALS | nieobecny |
Podjęcie uchwały w sprawie nadania nazw ulic w miejscowości Żelistrzewo.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
20 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Józef BIAŁK | za |
2 | Waldemar BRADTKE | za |
3 | Katarzyna BURCHACKA-KLIMCZUK | za |
4 | Arkadiusz DETTLAFF | za |
5 | Jan ELLWART | za |
6 | Jan GŁOWIENKA | za |
7 | Przemysław GRANDICKI | za |
8 | Zbigniew GROENWALD | za |
9 | Aleksandra HALLMANN | za |
10 | Sławomir IDKOWIAK | za |
11 | Henryk KUNC | za |
12 | Józef MUSIAŁKOWSKI | za |
13 | Wojciech MYŚLISZ | za |
14 | Marcin NIKRANT | za |
15 | Florian PIEPER | za |
16 | Eugeniusz PLIŃSKI | za |
17 | Marcin SELONKE | za |
18 | Marcin SIKORA | za |
19 | Adam STYN | za |
20 | Monika WEGNER | za |
21 | Łukasz KORTHALS | nieobecny |
Podjęcie uchwały w sprawie zarządzenia wyborów Sołtysa Sołectwa Radoszewo.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
20 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Józef BIAŁK | za |
2 | Waldemar BRADTKE | za |
3 | Katarzyna BURCHACKA-KLIMCZUK | za |
4 | Arkadiusz DETTLAFF | za |
5 | Jan ELLWART | za |
6 | Jan GŁOWIENKA | za |
7 | Przemysław GRANDICKI | za |
8 | Zbigniew GROENWALD | za |
9 | Aleksandra HALLMANN | za |
10 | Sławomir IDKOWIAK | za |
11 | Henryk KUNC | za |
12 | Józef MUSIAŁKOWSKI | za |
13 | Wojciech MYŚLISZ | za |
14 | Marcin NIKRANT | za |
15 | Florian PIEPER | za |
16 | Eugeniusz PLIŃSKI | za |
17 | Marcin SELONKE | za |
18 | Marcin SIKORA | za |
19 | Adam STYN | za |
20 | Monika WEGNER | za |
21 | Łukasz KORTHALS | nieobecny |