Wyniki głosowań
Wyniki głosowań na posiedzeniu "LVIII Sesja Rady Gminy Puck".
Przyjęcie porządku obrad.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
19 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Józef BIAŁK | za |
2 | Waldemar BRADTKE | za |
3 | Arkadiusz DETTLAFF | za |
4 | Jan ELLWART | za |
5 | Jan GŁOWIENKA | za |
6 | Przemysław GRANDICKI | za |
7 | Zbigniew GROENWALD | za |
8 | Aleksandra HALLMANN | za |
9 | Sławomir IDKOWIAK | za |
10 | Łukasz KORTHALS | za |
11 | Henryk KUNC | za |
12 | Józef MUSIAŁKOWSKI | za |
13 | Wojciech MYŚLISZ | za |
14 | Marcin NIKRANT | za |
15 | Florian PIEPER | za |
16 | Eugeniusz PLIŃSKI | za |
17 | Marcin SELONKE | za |
18 | Marcin SIKORA | za |
19 | Adam STYN | za |
20 | Katarzyna BURCHACKA-KLIMCZUK | nieobecny |
21 | Monika WEGNER | nieobecny |
Przyjęcie protokołu z LVI i LVII (nadzwyczajnej) sesji Rady Gminy Puck.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
19 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Józef BIAŁK | za |
2 | Waldemar BRADTKE | za |
3 | Arkadiusz DETTLAFF | za |
4 | Jan ELLWART | za |
5 | Jan GŁOWIENKA | za |
6 | Przemysław GRANDICKI | za |
7 | Zbigniew GROENWALD | za |
8 | Aleksandra HALLMANN | za |
9 | Sławomir IDKOWIAK | za |
10 | Łukasz KORTHALS | za |
11 | Henryk KUNC | za |
12 | Józef MUSIAŁKOWSKI | za |
13 | Wojciech MYŚLISZ | za |
14 | Marcin NIKRANT | za |
15 | Florian PIEPER | za |
16 | Eugeniusz PLIŃSKI | za |
17 | Marcin SELONKE | za |
18 | Marcin SIKORA | za |
19 | Adam STYN | za |
20 | Katarzyna BURCHACKA-KLIMCZUK | nieobecny |
21 | Monika WEGNER | nieobecny |
Sprawozdanie z działalności Wójta w okresie między sesjami.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
19 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Józef BIAŁK | za |
2 | Waldemar BRADTKE | za |
3 | Arkadiusz DETTLAFF | za |
4 | Jan ELLWART | za |
5 | Jan GŁOWIENKA | za |
6 | Przemysław GRANDICKI | za |
7 | Zbigniew GROENWALD | za |
8 | Aleksandra HALLMANN | za |
9 | Sławomir IDKOWIAK | za |
10 | Łukasz KORTHALS | za |
11 | Henryk KUNC | za |
12 | Józef MUSIAŁKOWSKI | za |
13 | Wojciech MYŚLISZ | za |
14 | Marcin NIKRANT | za |
15 | Florian PIEPER | za |
16 | Eugeniusz PLIŃSKI | za |
17 | Marcin SELONKE | za |
18 | Marcin SIKORA | za |
19 | Adam STYN | za |
20 | Katarzyna BURCHACKA-KLIMCZUK | nieobecny |
21 | Monika WEGNER | nieobecny |
Podjęcie uchwały w sprawie Wieloletniej Prognozy Finansowej.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
19 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Józef BIAŁK | za |
2 | Waldemar BRADTKE | za |
3 | Arkadiusz DETTLAFF | za |
4 | Jan ELLWART | za |
5 | Jan GŁOWIENKA | za |
6 | Przemysław GRANDICKI | za |
7 | Zbigniew GROENWALD | za |
8 | Aleksandra HALLMANN | za |
9 | Sławomir IDKOWIAK | za |
10 | Łukasz KORTHALS | za |
11 | Henryk KUNC | za |
12 | Józef MUSIAŁKOWSKI | za |
13 | Wojciech MYŚLISZ | za |
14 | Marcin NIKRANT | za |
15 | Florian PIEPER | za |
16 | Eugeniusz PLIŃSKI | za |
17 | Marcin SELONKE | za |
18 | Marcin SIKORA | za |
19 | Adam STYN | za |
20 | Katarzyna BURCHACKA-KLIMCZUK | nieobecny |
21 | Monika WEGNER | nieobecny |
Podjęcie uchwały w sprawie zmiany budżetu Gminy Puck na 2023 rok.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
19 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Józef BIAŁK | za |
2 | Waldemar BRADTKE | za |
3 | Arkadiusz DETTLAFF | za |
4 | Jan ELLWART | za |
5 | Jan GŁOWIENKA | za |
6 | Przemysław GRANDICKI | za |
7 | Zbigniew GROENWALD | za |
8 | Aleksandra HALLMANN | za |
9 | Sławomir IDKOWIAK | za |
10 | Łukasz KORTHALS | za |
11 | Henryk KUNC | za |
12 | Józef MUSIAŁKOWSKI | za |
13 | Wojciech MYŚLISZ | za |
14 | Marcin NIKRANT | za |
15 | Florian PIEPER | za |
16 | Eugeniusz PLIŃSKI | za |
17 | Marcin SELONKE | za |
18 | Marcin SIKORA | za |
19 | Adam STYN | za |
20 | Katarzyna BURCHACKA-KLIMCZUK | nieobecny |
21 | Monika WEGNER | nieobecny |
Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na nieodpłatne przejęcie przez Gminę Puck nieruchomości położonych w obrębie ewidencyjnym Błądzikowo.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
18 | 0 | 0 | 1 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Józef BIAŁK | za |
2 | Waldemar BRADTKE | za |
3 | Arkadiusz DETTLAFF | za |
4 | Jan ELLWART | za |
5 | Jan GŁOWIENKA | za |
6 | Przemysław GRANDICKI | za |
7 | Zbigniew GROENWALD | za |
8 | Aleksandra HALLMANN | za |
9 | Sławomir IDKOWIAK | za |
10 | Łukasz KORTHALS | za |
11 | Henryk KUNC | za |
12 | Józef MUSIAŁKOWSKI | za |
13 | Wojciech MYŚLISZ | za |
14 | Marcin NIKRANT | za |
15 | Florian PIEPER | za |
16 | Marcin SELONKE | za |
17 | Marcin SIKORA | za |
18 | Adam STYN | za |
19 | Eugeniusz PLIŃSKI | nieoddany |
20 | Katarzyna BURCHACKA-KLIMCZUK | nieobecny |
21 | Monika WEGNER | nieobecny |
Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na nieodpłatne przejęcie przez Gminę Puck nieruchomości położonej w obrębie ewidencyjnym Domatówko (dz.nr 11/9).
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
18 | 0 | 0 | 0 | 3 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Józef BIAŁK | za |
2 | Waldemar BRADTKE | za |
3 | Arkadiusz DETTLAFF | za |
4 | Jan ELLWART | za |
5 | Jan GŁOWIENKA | za |
6 | Przemysław GRANDICKI | za |
7 | Zbigniew GROENWALD | za |
8 | Aleksandra HALLMANN | za |
9 | Sławomir IDKOWIAK | za |
10 | Łukasz KORTHALS | za |
11 | Henryk KUNC | za |
12 | Józef MUSIAŁKOWSKI | za |
13 | Wojciech MYŚLISZ | za |
14 | Marcin NIKRANT | za |
15 | Florian PIEPER | za |
16 | Marcin SELONKE | za |
17 | Marcin SIKORA | za |
18 | Adam STYN | za |
19 | Katarzyna BURCHACKA-KLIMCZUK | nieobecny |
20 | Eugeniusz PLIŃSKI | nieobecny |
21 | Monika WEGNER | nieobecny |
Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na nieodpłatne przejęcie przez Gminę Puck nieruchomości położonej w obrębie ewidencyjnym Domatówko (dz.nr 265/6).
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
18 | 0 | 0 | 0 | 3 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Józef BIAŁK | za |
2 | Waldemar BRADTKE | za |
3 | Arkadiusz DETTLAFF | za |
4 | Jan ELLWART | za |
5 | Jan GŁOWIENKA | za |
6 | Przemysław GRANDICKI | za |
7 | Zbigniew GROENWALD | za |
8 | Aleksandra HALLMANN | za |
9 | Sławomir IDKOWIAK | za |
10 | Łukasz KORTHALS | za |
11 | Henryk KUNC | za |
12 | Józef MUSIAŁKOWSKI | za |
13 | Wojciech MYŚLISZ | za |
14 | Marcin NIKRANT | za |
15 | Florian PIEPER | za |
16 | Marcin SELONKE | za |
17 | Marcin SIKORA | za |
18 | Adam STYN | za |
19 | Katarzyna BURCHACKA-KLIMCZUK | nieobecny |
20 | Eugeniusz PLIŃSKI | nieobecny |
21 | Monika WEGNER | nieobecny |
Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na nieodpłatne przejęcie przez Gminę Puck nieruchomości położonej w obrębie ewidencyjnym Mechowo.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
18 | 0 | 0 | 0 | 3 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Józef BIAŁK | za |
2 | Waldemar BRADTKE | za |
3 | Arkadiusz DETTLAFF | za |
4 | Jan ELLWART | za |
5 | Jan GŁOWIENKA | za |
6 | Przemysław GRANDICKI | za |
7 | Zbigniew GROENWALD | za |
8 | Aleksandra HALLMANN | za |
9 | Sławomir IDKOWIAK | za |
10 | Łukasz KORTHALS | za |
11 | Henryk KUNC | za |
12 | Józef MUSIAŁKOWSKI | za |
13 | Wojciech MYŚLISZ | za |
14 | Marcin NIKRANT | za |
15 | Florian PIEPER | za |
16 | Marcin SELONKE | za |
17 | Marcin SIKORA | za |
18 | Adam STYN | za |
19 | Katarzyna BURCHACKA-KLIMCZUK | nieobecny |
20 | Eugeniusz PLIŃSKI | nieobecny |
21 | Monika WEGNER | nieobecny |
Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na nieodpłatne przejęcie przez Gminę Puck nieruchomości położonej w obrębie ewidencyjnym Starzyno (dz.nr 166/4).
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
18 | 0 | 0 | 0 | 3 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Józef BIAŁK | za |
2 | Waldemar BRADTKE | za |
3 | Arkadiusz DETTLAFF | za |
4 | Jan ELLWART | za |
5 | Jan GŁOWIENKA | za |
6 | Przemysław GRANDICKI | za |
7 | Zbigniew GROENWALD | za |
8 | Aleksandra HALLMANN | za |
9 | Sławomir IDKOWIAK | za |
10 | Łukasz KORTHALS | za |
11 | Henryk KUNC | za |
12 | Józef MUSIAŁKOWSKI | za |
13 | Wojciech MYŚLISZ | za |
14 | Marcin NIKRANT | za |
15 | Florian PIEPER | za |
16 | Marcin SELONKE | za |
17 | Marcin SIKORA | za |
18 | Adam STYN | za |
19 | Katarzyna BURCHACKA-KLIMCZUK | nieobecny |
20 | Eugeniusz PLIŃSKI | nieobecny |
21 | Monika WEGNER | nieobecny |
Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na nieodpłatne przejęcie przez Gminę Puck nieruchomości położonej w obrębie ewidencyjnym Starzyno (dz.nr 253/37).
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
18 | 0 | 0 | 0 | 3 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Józef BIAŁK | za |
2 | Waldemar BRADTKE | za |
3 | Arkadiusz DETTLAFF | za |
4 | Jan ELLWART | za |
5 | Jan GŁOWIENKA | za |
6 | Przemysław GRANDICKI | za |
7 | Zbigniew GROENWALD | za |
8 | Aleksandra HALLMANN | za |
9 | Sławomir IDKOWIAK | za |
10 | Łukasz KORTHALS | za |
11 | Henryk KUNC | za |
12 | Józef MUSIAŁKOWSKI | za |
13 | Wojciech MYŚLISZ | za |
14 | Marcin NIKRANT | za |
15 | Florian PIEPER | za |
16 | Marcin SELONKE | za |
17 | Marcin SIKORA | za |
18 | Adam STYN | za |
19 | Katarzyna BURCHACKA-KLIMCZUK | nieobecny |
20 | Eugeniusz PLIŃSKI | nieobecny |
21 | Monika WEGNER | nieobecny |
Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na sprzedaż nieruchomości gminnej, położonej w obrębie geodezyjnym Leśniewo, gmina Puck.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
18 | 0 | 0 | 0 | 3 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Józef BIAŁK | za |
2 | Waldemar BRADTKE | za |
3 | Arkadiusz DETTLAFF | za |
4 | Jan ELLWART | za |
5 | Jan GŁOWIENKA | za |
6 | Przemysław GRANDICKI | za |
7 | Zbigniew GROENWALD | za |
8 | Aleksandra HALLMANN | za |
9 | Sławomir IDKOWIAK | za |
10 | Łukasz KORTHALS | za |
11 | Henryk KUNC | za |
12 | Józef MUSIAŁKOWSKI | za |
13 | Wojciech MYŚLISZ | za |
14 | Marcin NIKRANT | za |
15 | Florian PIEPER | za |
16 | Marcin SELONKE | za |
17 | Marcin SIKORA | za |
18 | Adam STYN | za |
19 | Katarzyna BURCHACKA-KLIMCZUK | nieobecny |
20 | Eugeniusz PLIŃSKI | nieobecny |
21 | Monika WEGNER | nieobecny |
Podjęcie uchwały w sprawie nadania nazwy ulicy w miejscowości Brudzewo.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
18 | 0 | 0 | 0 | 3 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Józef BIAŁK | za |
2 | Waldemar BRADTKE | za |
3 | Arkadiusz DETTLAFF | za |
4 | Jan ELLWART | za |
5 | Jan GŁOWIENKA | za |
6 | Przemysław GRANDICKI | za |
7 | Zbigniew GROENWALD | za |
8 | Aleksandra HALLMANN | za |
9 | Sławomir IDKOWIAK | za |
10 | Łukasz KORTHALS | za |
11 | Henryk KUNC | za |
12 | Józef MUSIAŁKOWSKI | za |
13 | Wojciech MYŚLISZ | za |
14 | Marcin NIKRANT | za |
15 | Florian PIEPER | za |
16 | Marcin SELONKE | za |
17 | Marcin SIKORA | za |
18 | Adam STYN | za |
19 | Katarzyna BURCHACKA-KLIMCZUK | nieobecny |
20 | Eugeniusz PLIŃSKI | nieobecny |
21 | Monika WEGNER | nieobecny |
Podjęcie uchwały w sprawie nadania nazwy ulicy w miejscowości Łebcz.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
18 | 0 | 0 | 0 | 3 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Józef BIAŁK | za |
2 | Waldemar BRADTKE | za |
3 | Arkadiusz DETTLAFF | za |
4 | Jan ELLWART | za |
5 | Jan GŁOWIENKA | za |
6 | Przemysław GRANDICKI | za |
7 | Zbigniew GROENWALD | za |
8 | Aleksandra HALLMANN | za |
9 | Sławomir IDKOWIAK | za |
10 | Łukasz KORTHALS | za |
11 | Henryk KUNC | za |
12 | Józef MUSIAŁKOWSKI | za |
13 | Wojciech MYŚLISZ | za |
14 | Marcin NIKRANT | za |
15 | Florian PIEPER | za |
16 | Marcin SELONKE | za |
17 | Marcin SIKORA | za |
18 | Adam STYN | za |
19 | Katarzyna BURCHACKA-KLIMCZUK | nieobecny |
20 | Eugeniusz PLIŃSKI | nieobecny |
21 | Monika WEGNER | nieobecny |
Podjęcie uchwały w sprawie przystąpienia do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego fragmentu miejscowości Łebcz (działki nr 386/85, 386/86 i 386/122).
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
18 | 0 | 0 | 0 | 3 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Józef BIAŁK | za |
2 | Waldemar BRADTKE | za |
3 | Arkadiusz DETTLAFF | za |
4 | Jan ELLWART | za |
5 | Jan GŁOWIENKA | za |
6 | Przemysław GRANDICKI | za |
7 | Zbigniew GROENWALD | za |
8 | Aleksandra HALLMANN | za |
9 | Sławomir IDKOWIAK | za |
10 | Łukasz KORTHALS | za |
11 | Henryk KUNC | za |
12 | Józef MUSIAŁKOWSKI | za |
13 | Wojciech MYŚLISZ | za |
14 | Marcin NIKRANT | za |
15 | Florian PIEPER | za |
16 | Marcin SELONKE | za |
17 | Marcin SIKORA | za |
18 | Adam STYN | za |
19 | Katarzyna BURCHACKA-KLIMCZUK | nieobecny |
20 | Eugeniusz PLIŃSKI | nieobecny |
21 | Monika WEGNER | nieobecny |
Podjęcie uchwały w sprawie przystąpienia do sporządzenia zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego fragmentu wsi Osłonino – część południowa (dz.nr 89/1 i 89/2).
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
18 | 0 | 0 | 0 | 3 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Józef BIAŁK | za |
2 | Waldemar BRADTKE | za |
3 | Arkadiusz DETTLAFF | za |
4 | Jan ELLWART | za |
5 | Jan GŁOWIENKA | za |
6 | Przemysław GRANDICKI | za |
7 | Zbigniew GROENWALD | za |
8 | Aleksandra HALLMANN | za |
9 | Sławomir IDKOWIAK | za |
10 | Łukasz KORTHALS | za |
11 | Henryk KUNC | za |
12 | Józef MUSIAŁKOWSKI | za |
13 | Wojciech MYŚLISZ | za |
14 | Marcin NIKRANT | za |
15 | Florian PIEPER | za |
16 | Marcin SELONKE | za |
17 | Marcin SIKORA | za |
18 | Adam STYN | za |
19 | Katarzyna BURCHACKA-KLIMCZUK | nieobecny |
20 | Eugeniusz PLIŃSKI | nieobecny |
21 | Monika WEGNER | nieobecny |
Podjęcie uchwały w sprawie przystąpienia do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego fragmentu miejscowości Starzyński Dwór (działki nr 677/1, 677/2, 677/3 i 677/4).
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
17 | 0 | 0 | 0 | 4 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Józef BIAŁK | za |
2 | Waldemar BRADTKE | za |
3 | Arkadiusz DETTLAFF | za |
4 | Jan ELLWART | za |
5 | Jan GŁOWIENKA | za |
6 | Przemysław GRANDICKI | za |
7 | Zbigniew GROENWALD | za |
8 | Aleksandra HALLMANN | za |
9 | Sławomir IDKOWIAK | za |
10 | Łukasz KORTHALS | za |
11 | Henryk KUNC | za |
12 | Józef MUSIAŁKOWSKI | za |
13 | Wojciech MYŚLISZ | za |
14 | Marcin NIKRANT | za |
15 | Florian PIEPER | za |
16 | Marcin SIKORA | za |
17 | Adam STYN | za |
18 | Katarzyna BURCHACKA-KLIMCZUK | nieobecny |
19 | Eugeniusz PLIŃSKI | nieobecny |
20 | Marcin SELONKE | nieobecny |
21 | Monika WEGNER | nieobecny |
Podjęcie uchwały w sprawie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego fragmentu miejscowości Smolno i fragmentu miejscowości Sławutówko.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
17 | 0 | 0 | 0 | 4 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Józef BIAŁK | za |
2 | Waldemar BRADTKE | za |
3 | Arkadiusz DETTLAFF | za |
4 | Jan ELLWART | za |
5 | Jan GŁOWIENKA | za |
6 | Przemysław GRANDICKI | za |
7 | Zbigniew GROENWALD | za |
8 | Aleksandra HALLMANN | za |
9 | Sławomir IDKOWIAK | za |
10 | Łukasz KORTHALS | za |
11 | Henryk KUNC | za |
12 | Józef MUSIAŁKOWSKI | za |
13 | Wojciech MYŚLISZ | za |
14 | Marcin NIKRANT | za |
15 | Florian PIEPER | za |
16 | Marcin SIKORA | za |
17 | Adam STYN | za |
18 | Katarzyna BURCHACKA-KLIMCZUK | nieobecny |
19 | Eugeniusz PLIŃSKI | nieobecny |
20 | Marcin SELONKE | nieobecny |
21 | Monika WEGNER | nieobecny |
Podjęcie uchwały w sprawie uchwalenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego fragmentu wsi Swarzewo w gminie Puck, w rejonie pomiędzy ul. Władysławowską i ul. Polną.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
17 | 0 | 0 | 0 | 4 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Józef BIAŁK | za |
2 | Waldemar BRADTKE | za |
3 | Arkadiusz DETTLAFF | za |
4 | Jan ELLWART | za |
5 | Jan GŁOWIENKA | za |
6 | Przemysław GRANDICKI | za |
7 | Zbigniew GROENWALD | za |
8 | Aleksandra HALLMANN | za |
9 | Sławomir IDKOWIAK | za |
10 | Łukasz KORTHALS | za |
11 | Henryk KUNC | za |
12 | Józef MUSIAŁKOWSKI | za |
13 | Wojciech MYŚLISZ | za |
14 | Marcin NIKRANT | za |
15 | Florian PIEPER | za |
16 | Marcin SIKORA | za |
17 | Adam STYN | za |
18 | Katarzyna BURCHACKA-KLIMCZUK | nieobecny |
19 | Eugeniusz PLIŃSKI | nieobecny |
20 | Marcin SELONKE | nieobecny |
21 | Monika WEGNER | nieobecny |
Podjęcie uchwały w sprawie przystąpienia do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego w części obrębów geodezyjnych: Połchowo, Smolno, Brudzewo, Połczyno, Gnieżdżewo, Swarzewo.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
17 | 0 | 0 | 0 | 4 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Józef BIAŁK | za |
2 | Waldemar BRADTKE | za |
3 | Arkadiusz DETTLAFF | za |
4 | Jan ELLWART | za |
5 | Jan GŁOWIENKA | za |
6 | Przemysław GRANDICKI | za |
7 | Zbigniew GROENWALD | za |
8 | Aleksandra HALLMANN | za |
9 | Sławomir IDKOWIAK | za |
10 | Łukasz KORTHALS | za |
11 | Henryk KUNC | za |
12 | Józef MUSIAŁKOWSKI | za |
13 | Wojciech MYŚLISZ | za |
14 | Marcin NIKRANT | za |
15 | Florian PIEPER | za |
16 | Marcin SIKORA | za |
17 | Adam STYN | za |
18 | Katarzyna BURCHACKA-KLIMCZUK | nieobecny |
19 | Eugeniusz PLIŃSKI | nieobecny |
20 | Marcin SELONKE | nieobecny |
21 | Monika WEGNER | nieobecny |
Podjęcie uchwały w sprawie zmian w Statucie Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Pucku.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
17 | 0 | 0 | 0 | 4 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Józef BIAŁK | za |
2 | Waldemar BRADTKE | za |
3 | Arkadiusz DETTLAFF | za |
4 | Jan ELLWART | za |
5 | Jan GŁOWIENKA | za |
6 | Przemysław GRANDICKI | za |
7 | Zbigniew GROENWALD | za |
8 | Aleksandra HALLMANN | za |
9 | Sławomir IDKOWIAK | za |
10 | Łukasz KORTHALS | za |
11 | Henryk KUNC | za |
12 | Józef MUSIAŁKOWSKI | za |
13 | Wojciech MYŚLISZ | za |
14 | Marcin NIKRANT | za |
15 | Florian PIEPER | za |
16 | Marcin SIKORA | za |
17 | Adam STYN | za |
18 | Katarzyna BURCHACKA-KLIMCZUK | nieobecny |
19 | Eugeniusz PLIŃSKI | nieobecny |
20 | Marcin SELONKE | nieobecny |
21 | Monika WEGNER | nieobecny |
Podjęcie uchwały w sprawie udzielenia Powiatu Puckiemu pomocy finansowej. ( Senior+)
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
17 | 0 | 0 | 0 | 4 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Józef BIAŁK | za |
2 | Waldemar BRADTKE | za |
3 | Arkadiusz DETTLAFF | za |
4 | Jan ELLWART | za |
5 | Jan GŁOWIENKA | za |
6 | Przemysław GRANDICKI | za |
7 | Zbigniew GROENWALD | za |
8 | Aleksandra HALLMANN | za |
9 | Sławomir IDKOWIAK | za |
10 | Łukasz KORTHALS | za |
11 | Henryk KUNC | za |
12 | Józef MUSIAŁKOWSKI | za |
13 | Wojciech MYŚLISZ | za |
14 | Marcin NIKRANT | za |
15 | Florian PIEPER | za |
16 | Marcin SIKORA | za |
17 | Adam STYN | za |
18 | Katarzyna BURCHACKA-KLIMCZUK | nieobecny |
19 | Eugeniusz PLIŃSKI | nieobecny |
20 | Marcin SELONKE | nieobecny |
21 | Monika WEGNER | nieobecny |
Podjęcie uchwały w sprawie udzielenia Powiatu Puckiemu pomocy finansowej. (przewozy pasażerskie)
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
17 | 0 | 0 | 0 | 4 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Józef BIAŁK | za |
2 | Waldemar BRADTKE | za |
3 | Arkadiusz DETTLAFF | za |
4 | Jan ELLWART | za |
5 | Jan GŁOWIENKA | za |
6 | Przemysław GRANDICKI | za |
7 | Zbigniew GROENWALD | za |
8 | Aleksandra HALLMANN | za |
9 | Sławomir IDKOWIAK | za |
10 | Łukasz KORTHALS | za |
11 | Henryk KUNC | za |
12 | Józef MUSIAŁKOWSKI | za |
13 | Wojciech MYŚLISZ | za |
14 | Marcin NIKRANT | za |
15 | Florian PIEPER | za |
16 | Marcin SIKORA | za |
17 | Adam STYN | za |
18 | Katarzyna BURCHACKA-KLIMCZUK | nieobecny |
19 | Eugeniusz PLIŃSKI | nieobecny |
20 | Marcin SELONKE | nieobecny |
21 | Monika WEGNER | nieobecny |
Podjęcie uchwały w sprawie udzielenia Powiatu Puckiemu pomocy finansowej.(remont drogi)
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
17 | 0 | 0 | 0 | 4 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Józef BIAŁK | za |
2 | Waldemar BRADTKE | za |
3 | Arkadiusz DETTLAFF | za |
4 | Jan ELLWART | za |
5 | Jan GŁOWIENKA | za |
6 | Przemysław GRANDICKI | za |
7 | Zbigniew GROENWALD | za |
8 | Aleksandra HALLMANN | za |
9 | Sławomir IDKOWIAK | za |
10 | Łukasz KORTHALS | za |
11 | Henryk KUNC | za |
12 | Józef MUSIAŁKOWSKI | za |
13 | Wojciech MYŚLISZ | za |
14 | Marcin NIKRANT | za |
15 | Florian PIEPER | za |
16 | Marcin SIKORA | za |
17 | Adam STYN | za |
18 | Katarzyna BURCHACKA-KLIMCZUK | nieobecny |
19 | Eugeniusz PLIŃSKI | nieobecny |
20 | Marcin SELONKE | nieobecny |
21 | Monika WEGNER | nieobecny |
Podjęcie uchwały w sprawie udzielenia Powiatu Puckiemu pomocy finansowej. (chodnik)
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
17 | 0 | 0 | 0 | 4 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Józef BIAŁK | za |
2 | Waldemar BRADTKE | za |
3 | Arkadiusz DETTLAFF | za |
4 | Jan ELLWART | za |
5 | Jan GŁOWIENKA | za |
6 | Przemysław GRANDICKI | za |
7 | Zbigniew GROENWALD | za |
8 | Aleksandra HALLMANN | za |
9 | Sławomir IDKOWIAK | za |
10 | Łukasz KORTHALS | za |
11 | Henryk KUNC | za |
12 | Józef MUSIAŁKOWSKI | za |
13 | Wojciech MYŚLISZ | za |
14 | Marcin NIKRANT | za |
15 | Florian PIEPER | za |
16 | Marcin SIKORA | za |
17 | Adam STYN | za |
18 | Katarzyna BURCHACKA-KLIMCZUK | nieobecny |
19 | Eugeniusz PLIŃSKI | nieobecny |
20 | Marcin SELONKE | nieobecny |
21 | Monika WEGNER | nieobecny |
Podjęcie uchwały w sprawie rozstrzygnięcia skargi na działanie Wójta Gminy Puck. (A.W.)
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
17 | 0 | 0 | 0 | 4 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Józef BIAŁK | za |
2 | Waldemar BRADTKE | za |
3 | Arkadiusz DETTLAFF | za |
4 | Jan ELLWART | za |
5 | Jan GŁOWIENKA | za |
6 | Przemysław GRANDICKI | za |
7 | Zbigniew GROENWALD | za |
8 | Aleksandra HALLMANN | za |
9 | Sławomir IDKOWIAK | za |
10 | Łukasz KORTHALS | za |
11 | Henryk KUNC | za |
12 | Józef MUSIAŁKOWSKI | za |
13 | Wojciech MYŚLISZ | za |
14 | Marcin NIKRANT | za |
15 | Florian PIEPER | za |
16 | Marcin SIKORA | za |
17 | Adam STYN | za |
18 | Katarzyna BURCHACKA-KLIMCZUK | nieobecny |
19 | Eugeniusz PLIŃSKI | nieobecny |
20 | Marcin SELONKE | nieobecny |
21 | Monika WEGNER | nieobecny |
Podjęcie uchwały w sprawie rozstrzygnięcia skargi na działanie Wójta Gminy Puck.(R.Ż)
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
17 | 0 | 0 | 0 | 4 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Józef BIAŁK | za |
2 | Waldemar BRADTKE | za |
3 | Arkadiusz DETTLAFF | za |
4 | Jan ELLWART | za |
5 | Jan GŁOWIENKA | za |
6 | Przemysław GRANDICKI | za |
7 | Zbigniew GROENWALD | za |
8 | Aleksandra HALLMANN | za |
9 | Sławomir IDKOWIAK | za |
10 | Łukasz KORTHALS | za |
11 | Henryk KUNC | za |
12 | Józef MUSIAŁKOWSKI | za |
13 | Wojciech MYŚLISZ | za |
14 | Marcin NIKRANT | za |
15 | Florian PIEPER | za |
16 | Marcin SIKORA | za |
17 | Adam STYN | za |
18 | Katarzyna BURCHACKA-KLIMCZUK | nieobecny |
19 | Eugeniusz PLIŃSKI | nieobecny |
20 | Marcin SELONKE | nieobecny |
21 | Monika WEGNER | nieobecny |
Podjęcie uchwały w sprawie rozstrzygnięcia skargi na działanie Wójta Gminy Puck.(B.K.)
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 3 | 0 | 0 | 4 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Józef BIAŁK | za |
2 | Waldemar BRADTKE | za |
3 | Arkadiusz DETTLAFF | wstrzymał się |
4 | Jan ELLWART | za |
5 | Jan GŁOWIENKA | za |
6 | Przemysław GRANDICKI | za |
7 | Zbigniew GROENWALD | za |
8 | Aleksandra HALLMANN | wstrzymał się |
9 | Sławomir IDKOWIAK | wstrzymał się |
10 | Łukasz KORTHALS | za |
11 | Henryk KUNC | za |
12 | Józef MUSIAŁKOWSKI | za |
13 | Wojciech MYŚLISZ | za |
14 | Marcin NIKRANT | za |
15 | Florian PIEPER | za |
16 | Marcin SIKORA | za |
17 | Adam STYN | za |
18 | Katarzyna BURCHACKA-KLIMCZUK | nieobecny |
19 | Eugeniusz PLIŃSKI | nieobecny |
20 | Marcin SELONKE | nieobecny |
21 | Monika WEGNER | nieobecny |