Wyniki głosowań
Wyniki głosowań na posiedzeniu "IX (nadzwyczajna) sesja Rady Gminy Puck".
Rozszeszenie porządku obrad.
przyjęto
(w. bezwzględna)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
19 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Józef BIAŁK | przeciw |
2 | Waldemar BRADTKE | za |
3 | Katarzyna BURCHACKA-KLIMCZUK | za |
4 | Arkadiusz DETTLAFF | za |
5 | Jan ELLWART | za |
6 | Jan GŁOWIENKA | za |
7 | Przemysław GRANDICKI | przeciw |
8 | Zbigniew GROENWALD | za |
9 | Aleksandra HALLMANN | za |
10 | Sławomir IDKOWIAK | za |
11 | Łukasz KORTHALS | za |
12 | Henryk KUNC | za |
13 | Józef MUSIAŁKOWSKI | za |
14 | Wojciech MYŚLISZ | za |
15 | Marcin NIKRANT | za |
16 | Florian PIEPER | za |
17 | Eugeniusz PLIŃSKI | za |
18 | Marcin SELONKE | za |
19 | Marcin SIKORA | za |
20 | Adam STYN | za |
21 | Monika WEGNER | za |
Wniosek Radnej Katarzyny Burchackiej - Klimczuk - rozszerzenie obrad
przyjęto
(w. bezwzględna)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
17 | 3 | 1 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Józef BIAŁK | przeciw |
2 | Waldemar BRADTKE | za |
3 | Katarzyna BURCHACKA-KLIMCZUK | za |
4 | Arkadiusz DETTLAFF | za |
5 | Jan ELLWART | za |
6 | Jan GŁOWIENKA | za |
7 | Przemysław GRANDICKI | wstrzymał się |
8 | Zbigniew GROENWALD | za |
9 | Aleksandra HALLMANN | za |
10 | Sławomir IDKOWIAK | wstrzymał się |
11 | Łukasz KORTHALS | za |
12 | Henryk KUNC | za |
13 | Józef MUSIAŁKOWSKI | za |
14 | Wojciech MYŚLISZ | za |
15 | Marcin NIKRANT | za |
16 | Florian PIEPER | za |
17 | Eugeniusz PLIŃSKI | za |
18 | Marcin SELONKE | za |
19 | Marcin SIKORA | wstrzymał się |
20 | Adam STYN | za |
21 | Monika WEGNER | za |
Wniosek Radnego Arkadiusza Dettlaffa - rozszerzenie obrad
przyjęto
(w. bezwzględna)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
13 | 2 | 6 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Józef BIAŁK | przeciw |
2 | Waldemar BRADTKE | za |
3 | Katarzyna BURCHACKA-KLIMCZUK | za |
4 | Arkadiusz DETTLAFF | za |
5 | Jan ELLWART | przeciw |
6 | Jan GŁOWIENKA | za |
7 | Przemysław GRANDICKI | przeciw |
8 | Zbigniew GROENWALD | za |
9 | Aleksandra HALLMANN | za |
10 | Sławomir IDKOWIAK | przeciw |
11 | Łukasz KORTHALS | za |
12 | Henryk KUNC | wstrzymał się |
13 | Józef MUSIAŁKOWSKI | przeciw |
14 | Wojciech MYŚLISZ | za |
15 | Marcin NIKRANT | za |
16 | Florian PIEPER | wstrzymał się |
17 | Eugeniusz PLIŃSKI | za |
18 | Marcin SELONKE | za |
19 | Marcin SIKORA | za |
20 | Adam STYN | przeciw |
21 | Monika WEGNER | za |
Przyjęcie porządku obrad.
przyjęto
(w. bezwzględna)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
17 | 1 | 3 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Józef BIAŁK | przeciw |
2 | Waldemar BRADTKE | za |
3 | Katarzyna BURCHACKA-KLIMCZUK | za |
4 | Arkadiusz DETTLAFF | za |
5 | Jan ELLWART | za |
6 | Jan GŁOWIENKA | za |
7 | Przemysław GRANDICKI | przeciw |
8 | Zbigniew GROENWALD | za |
9 | Aleksandra HALLMANN | za |
10 | Sławomir IDKOWIAK | przeciw |
11 | Łukasz KORTHALS | za |
12 | Henryk KUNC | wstrzymał się |
13 | Józef MUSIAŁKOWSKI | za |
14 | Wojciech MYŚLISZ | za |
15 | Marcin NIKRANT | za |
16 | Florian PIEPER | za |
17 | Eugeniusz PLIŃSKI | za |
18 | Marcin SELONKE | za |
19 | Marcin SIKORA | za |
20 | Adam STYN | za |
21 | Monika WEGNER | za |
Podjęcie uchwały w sprawie oddania w użyczenie obiektów wraz z wyposażeniem po likwidowanej Szkole Podstawowej w Celbowie.
odrzucono
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
4 | 3 | 14 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Józef BIAŁK | przeciw |
2 | Waldemar BRADTKE | przeciw |
3 | Katarzyna BURCHACKA-KLIMCZUK | za |
4 | Arkadiusz DETTLAFF | za |
5 | Jan ELLWART | przeciw |
6 | Jan GŁOWIENKA | przeciw |
7 | Przemysław GRANDICKI | przeciw |
8 | Zbigniew GROENWALD | za |
9 | Aleksandra HALLMANN | przeciw |
10 | Sławomir IDKOWIAK | przeciw |
11 | Łukasz KORTHALS | przeciw |
12 | Henryk KUNC | przeciw |
13 | Józef MUSIAŁKOWSKI | przeciw |
14 | Wojciech MYŚLISZ | wstrzymał się |
15 | Marcin NIKRANT | za |
16 | Florian PIEPER | przeciw |
17 | Eugeniusz PLIŃSKI | wstrzymał się |
18 | Marcin SELONKE | przeciw |
19 | Marcin SIKORA | przeciw |
20 | Adam STYN | przeciw |
21 | Monika WEGNER | wstrzymał się |
Wydanie opinii w sprawie utworzenia niepublicznej szkoły podstawowej w Celbowie
odrzucono
(w. bezwzględna)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
5 | 7 | 9 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Józef BIAŁK | przeciw |
2 | Waldemar BRADTKE | przeciw |
3 | Katarzyna BURCHACKA-KLIMCZUK | za |
4 | Arkadiusz DETTLAFF | za |
5 | Jan ELLWART | przeciw |
6 | Jan GŁOWIENKA | wstrzymał się |
7 | Przemysław GRANDICKI | przeciw |
8 | Zbigniew GROENWALD | za |
9 | Aleksandra HALLMANN | wstrzymał się |
10 | Sławomir IDKOWIAK | wstrzymał się |
11 | Łukasz KORTHALS | przeciw |
12 | Henryk KUNC | wstrzymał się |
13 | Józef MUSIAŁKOWSKI | przeciw |
14 | Wojciech MYŚLISZ | wstrzymał się |
15 | Marcin NIKRANT | za |
16 | Florian PIEPER | przeciw |
17 | Eugeniusz PLIŃSKI | wstrzymał się |
18 | Marcin SELONKE | wstrzymał się |
19 | Marcin SIKORA | przeciw |
20 | Adam STYN | przeciw |
21 | Monika WEGNER | za |
Ponowne głosowanie w sprawie dzierżawy gruntu w Swarzewie - zielona plaża.
przyjęto
(w. bezwzględna)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
11 | 3 | 7 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Józef BIAŁK | przeciw |
2 | Waldemar BRADTKE | przeciw |
3 | Katarzyna BURCHACKA-KLIMCZUK | za |
4 | Arkadiusz DETTLAFF | za |
5 | Jan ELLWART | przeciw |
6 | Jan GŁOWIENKA | za |
7 | Przemysław GRANDICKI | przeciw |
8 | Zbigniew GROENWALD | za |
9 | Aleksandra HALLMANN | za |
10 | Sławomir IDKOWIAK | wstrzymał się |
11 | Łukasz KORTHALS | przeciw |
12 | Henryk KUNC | przeciw |
13 | Józef MUSIAŁKOWSKI | przeciw |
14 | Wojciech MYŚLISZ | za |
15 | Marcin NIKRANT | za |
16 | Florian PIEPER | wstrzymał się |
17 | Eugeniusz PLIŃSKI | za |
18 | Marcin SELONKE | za |
19 | Marcin SIKORA | wstrzymał się |
20 | Adam STYN | za |
21 | Monika WEGNER | za |