Wyniki głosowań
Wyniki głosowań na posiedzeniu "XII Sesja Rady Gminy Puck".
Rozszerzenie porządku obrad
przyjęto
(w. bezwzględna)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
20 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Józef BIAŁK | za |
2 | Waldemar BRADTKE | za |
3 | Arkadiusz DETTLAFF | za |
4 | Jan ELLWART | za |
5 | Jan GŁOWIENKA | za |
6 | Przemysław GRANDICKI | za |
7 | Zbigniew GROENWALD | za |
8 | Aleksandra HALLMANN | za |
9 | Sławomir IDKOWIAK | za |
10 | Łukasz KORTHALS | za |
11 | Henryk KUNC | za |
12 | Józef MUSIAŁKOWSKI | za |
13 | Wojciech MYŚLISZ | za |
14 | Marcin NIKRANT | za |
15 | Florian PIEPER | za |
16 | Eugeniusz PLIŃSKI | za |
17 | Marcin SELONKE | za |
18 | Marcin SIKORA | za |
19 | Adam STYN | za |
20 | Monika WEGNER | za |
21 | Katarzyna BURCHACKA-KLIMCZUK | nieobecny |
Przyjęcie porządku obrad.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
19 | 0 | 1 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Józef BIAŁK | za |
2 | Waldemar BRADTKE | za |
3 | Arkadiusz DETTLAFF | przeciw |
4 | Jan ELLWART | za |
5 | Jan GŁOWIENKA | za |
6 | Przemysław GRANDICKI | za |
7 | Zbigniew GROENWALD | za |
8 | Aleksandra HALLMANN | za |
9 | Sławomir IDKOWIAK | za |
10 | Łukasz KORTHALS | za |
11 | Henryk KUNC | za |
12 | Józef MUSIAŁKOWSKI | za |
13 | Wojciech MYŚLISZ | za |
14 | Marcin NIKRANT | za |
15 | Florian PIEPER | za |
16 | Eugeniusz PLIŃSKI | za |
17 | Marcin SELONKE | za |
18 | Marcin SIKORA | za |
19 | Adam STYN | za |
20 | Monika WEGNER | za |
21 | Katarzyna BURCHACKA-KLIMCZUK | nieobecny |
Przyjęcie protokołu z IX sesji (nadzwyczajnej), X sesji (zwyczajnej) i XI sesji (nadzwyczajnej) Rady Gminy Puck.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
20 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Józef BIAŁK | za |
2 | Waldemar BRADTKE | za |
3 | Arkadiusz DETTLAFF | za |
4 | Jan ELLWART | za |
5 | Jan GŁOWIENKA | za |
6 | Przemysław GRANDICKI | za |
7 | Zbigniew GROENWALD | za |
8 | Aleksandra HALLMANN | za |
9 | Sławomir IDKOWIAK | za |
10 | Łukasz KORTHALS | za |
11 | Henryk KUNC | za |
12 | Józef MUSIAŁKOWSKI | za |
13 | Wojciech MYŚLISZ | za |
14 | Marcin NIKRANT | za |
15 | Florian PIEPER | za |
16 | Eugeniusz PLIŃSKI | za |
17 | Marcin SELONKE | za |
18 | Marcin SIKORA | za |
19 | Adam STYN | za |
20 | Monika WEGNER | za |
21 | Katarzyna BURCHACKA-KLIMCZUK | nieobecny |
Sprawozdanie z działalności Wójta w okresie między sesjami.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
20 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Józef BIAŁK | za |
2 | Waldemar BRADTKE | za |
3 | Arkadiusz DETTLAFF | za |
4 | Jan ELLWART | za |
5 | Jan GŁOWIENKA | za |
6 | Przemysław GRANDICKI | za |
7 | Zbigniew GROENWALD | za |
8 | Aleksandra HALLMANN | za |
9 | Sławomir IDKOWIAK | za |
10 | Łukasz KORTHALS | za |
11 | Henryk KUNC | za |
12 | Józef MUSIAŁKOWSKI | za |
13 | Wojciech MYŚLISZ | za |
14 | Marcin NIKRANT | za |
15 | Florian PIEPER | za |
16 | Eugeniusz PLIŃSKI | za |
17 | Marcin SELONKE | za |
18 | Marcin SIKORA | za |
19 | Adam STYN | za |
20 | Monika WEGNER | za |
21 | Katarzyna BURCHACKA-KLIMCZUK | nieobecny |
Informacja o realizacji budżetu gminy za I półrocze 2019 roku.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
20 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Józef BIAŁK | za |
2 | Waldemar BRADTKE | za |
3 | Arkadiusz DETTLAFF | za |
4 | Jan ELLWART | za |
5 | Jan GŁOWIENKA | za |
6 | Przemysław GRANDICKI | za |
7 | Zbigniew GROENWALD | za |
8 | Aleksandra HALLMANN | za |
9 | Sławomir IDKOWIAK | za |
10 | Łukasz KORTHALS | za |
11 | Henryk KUNC | za |
12 | Józef MUSIAŁKOWSKI | za |
13 | Wojciech MYŚLISZ | za |
14 | Marcin NIKRANT | za |
15 | Florian PIEPER | za |
16 | Eugeniusz PLIŃSKI | za |
17 | Marcin SELONKE | za |
18 | Marcin SIKORA | za |
19 | Adam STYN | za |
20 | Monika WEGNER | za |
21 | Katarzyna BURCHACKA-KLIMCZUK | nieobecny |
Podjęcie uchwały w sprawie zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Puck.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
20 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Józef BIAŁK | za |
2 | Waldemar BRADTKE | za |
3 | Arkadiusz DETTLAFF | za |
4 | Jan ELLWART | za |
5 | Jan GŁOWIENKA | za |
6 | Przemysław GRANDICKI | za |
7 | Zbigniew GROENWALD | za |
8 | Aleksandra HALLMANN | za |
9 | Sławomir IDKOWIAK | za |
10 | Łukasz KORTHALS | za |
11 | Henryk KUNC | za |
12 | Józef MUSIAŁKOWSKI | za |
13 | Wojciech MYŚLISZ | za |
14 | Marcin NIKRANT | za |
15 | Florian PIEPER | za |
16 | Eugeniusz PLIŃSKI | za |
17 | Marcin SELONKE | za |
18 | Marcin SIKORA | za |
19 | Adam STYN | za |
20 | Monika WEGNER | za |
21 | Katarzyna BURCHACKA-KLIMCZUK | nieobecny |
Podjęcie uchwały w sprawie zmian w budżecie gminy na rok 2019.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
20 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Józef BIAŁK | za |
2 | Waldemar BRADTKE | za |
3 | Arkadiusz DETTLAFF | za |
4 | Jan ELLWART | za |
5 | Jan GŁOWIENKA | za |
6 | Przemysław GRANDICKI | za |
7 | Zbigniew GROENWALD | za |
8 | Aleksandra HALLMANN | za |
9 | Sławomir IDKOWIAK | za |
10 | Łukasz KORTHALS | za |
11 | Henryk KUNC | za |
12 | Józef MUSIAŁKOWSKI | za |
13 | Wojciech MYŚLISZ | za |
14 | Marcin NIKRANT | za |
15 | Florian PIEPER | za |
16 | Eugeniusz PLIŃSKI | za |
17 | Marcin SELONKE | za |
18 | Marcin SIKORA | za |
19 | Adam STYN | za |
20 | Monika WEGNER | za |
21 | Katarzyna BURCHACKA-KLIMCZUK | nieobecny |
Podjęcie uchwały w sprawie zmiany załącznika do Uchwały Nr XXIII/7/09 Rady Gminy Puck z dnia 19 lutego 2009 r. w sprawie regulaminu wynagradzania nauczycieli szkół i placówek, dla których organem prowadzącym jest Gmina Puck.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
20 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Józef BIAŁK | za |
2 | Waldemar BRADTKE | za |
3 | Arkadiusz DETTLAFF | za |
4 | Jan ELLWART | za |
5 | Jan GŁOWIENKA | za |
6 | Przemysław GRANDICKI | za |
7 | Zbigniew GROENWALD | za |
8 | Aleksandra HALLMANN | za |
9 | Sławomir IDKOWIAK | za |
10 | Łukasz KORTHALS | za |
11 | Henryk KUNC | za |
12 | Józef MUSIAŁKOWSKI | za |
13 | Wojciech MYŚLISZ | za |
14 | Marcin NIKRANT | za |
15 | Florian PIEPER | za |
16 | Eugeniusz PLIŃSKI | za |
17 | Marcin SELONKE | za |
18 | Marcin SIKORA | za |
19 | Adam STYN | za |
20 | Monika WEGNER | za |
21 | Katarzyna BURCHACKA-KLIMCZUK | nieobecny |
Podjęcie uchwały w sprawie zmiany załącznika do uchwały nr LI/51/18 Rady Gminy Puck z dnia 26 kwietnia 2018 r. w sprawie przyjęcia Lokalnego Programu Wspierania Edukacji Uzdolnionych Dzieci i Młodzieży.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
19 | 1 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Józef BIAŁK | za |
2 | Waldemar BRADTKE | za |
3 | Arkadiusz DETTLAFF | za |
4 | Jan ELLWART | za |
5 | Jan GŁOWIENKA | za |
6 | Przemysław GRANDICKI | za |
7 | Zbigniew GROENWALD | za |
8 | Aleksandra HALLMANN | za |
9 | Sławomir IDKOWIAK | za |
10 | Łukasz KORTHALS | za |
11 | Henryk KUNC | za |
12 | Józef MUSIAŁKOWSKI | wstrzymał się |
13 | Wojciech MYŚLISZ | za |
14 | Marcin NIKRANT | za |
15 | Florian PIEPER | za |
16 | Eugeniusz PLIŃSKI | za |
17 | Marcin SELONKE | za |
18 | Marcin SIKORA | za |
19 | Adam STYN | za |
20 | Monika WEGNER | za |
21 | Katarzyna BURCHACKA-KLIMCZUK | nieobecny |
Podjęcie uchwały w sprawie Regulaminu przyznawania stypendium Wójta Gminy Puck za wyniki w nauce i osiągnięcia sportowe uczniom pobierającym naukę na terenie Gminy Puck.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 | 2 | 3 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Józef BIAŁK | za |
2 | Waldemar BRADTKE | za |
3 | Arkadiusz DETTLAFF | przeciw |
4 | Jan ELLWART | za |
5 | Jan GŁOWIENKA | za |
6 | Przemysław GRANDICKI | za |
7 | Zbigniew GROENWALD | przeciw |
8 | Aleksandra HALLMANN | wstrzymał się |
9 | Sławomir IDKOWIAK | za |
10 | Łukasz KORTHALS | za |
11 | Henryk KUNC | za |
12 | Józef MUSIAŁKOWSKI | za |
13 | Wojciech MYŚLISZ | za |
14 | Marcin NIKRANT | wstrzymał się |
15 | Florian PIEPER | za |
16 | Eugeniusz PLIŃSKI | za |
17 | Marcin SELONKE | za |
18 | Marcin SIKORA | za |
19 | Adam STYN | za |
20 | Monika WEGNER | przeciw |
21 | Katarzyna BURCHACKA-KLIMCZUK | nieobecny |
. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany uchwały nr XXIX/146/16 Rady Gminy Puck z dnia 29 grudnia 2016 r. w sprawie zapewnienia wspólnej obsługi administracyjnej, finansowej i organizacyjnej niektórym jednostkom organizacyjnym Gminy Puck oraz zmian w statucie Zespołu Obsługi Placówek Oświatowych w Gminie Puck.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
20 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Józef BIAŁK | za |
2 | Waldemar BRADTKE | za |
3 | Arkadiusz DETTLAFF | za |
4 | Jan ELLWART | za |
5 | Jan GŁOWIENKA | za |
6 | Przemysław GRANDICKI | za |
7 | Zbigniew GROENWALD | za |
8 | Aleksandra HALLMANN | za |
9 | Sławomir IDKOWIAK | za |
10 | Łukasz KORTHALS | za |
11 | Henryk KUNC | za |
12 | Józef MUSIAŁKOWSKI | za |
13 | Wojciech MYŚLISZ | za |
14 | Marcin NIKRANT | za |
15 | Florian PIEPER | za |
16 | Eugeniusz PLIŃSKI | za |
17 | Marcin SELONKE | za |
18 | Marcin SIKORA | za |
19 | Adam STYN | za |
20 | Monika WEGNER | za |
21 | Katarzyna BURCHACKA-KLIMCZUK | nieobecny |
. Podjęcie uchwały w sprawie ustalenia szczegółowych zasad ponoszenia odpłatności za pobyt w ośrodkach wsparcia.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
20 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Józef BIAŁK | za |
2 | Waldemar BRADTKE | za |
3 | Arkadiusz DETTLAFF | za |
4 | Jan ELLWART | za |
5 | Jan GŁOWIENKA | za |
6 | Przemysław GRANDICKI | za |
7 | Zbigniew GROENWALD | za |
8 | Aleksandra HALLMANN | za |
9 | Sławomir IDKOWIAK | za |
10 | Łukasz KORTHALS | za |
11 | Henryk KUNC | za |
12 | Józef MUSIAŁKOWSKI | za |
13 | Wojciech MYŚLISZ | za |
14 | Marcin NIKRANT | za |
15 | Florian PIEPER | za |
16 | Eugeniusz PLIŃSKI | za |
17 | Marcin SELONKE | za |
18 | Marcin SIKORA | za |
19 | Adam STYN | za |
20 | Monika WEGNER | za |
21 | Katarzyna BURCHACKA-KLIMCZUK | nieobecny |
Podjęcie uchwały w sprawie nadania nazwy ulicy w miejscowości Mechowo.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
20 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Józef BIAŁK | za |
2 | Waldemar BRADTKE | za |
3 | Arkadiusz DETTLAFF | za |
4 | Jan ELLWART | za |
5 | Jan GŁOWIENKA | za |
6 | Przemysław GRANDICKI | za |
7 | Zbigniew GROENWALD | za |
8 | Aleksandra HALLMANN | za |
9 | Sławomir IDKOWIAK | za |
10 | Łukasz KORTHALS | za |
11 | Henryk KUNC | za |
12 | Józef MUSIAŁKOWSKI | za |
13 | Wojciech MYŚLISZ | za |
14 | Marcin NIKRANT | za |
15 | Florian PIEPER | za |
16 | Eugeniusz PLIŃSKI | za |
17 | Marcin SELONKE | za |
18 | Marcin SIKORA | za |
19 | Adam STYN | za |
20 | Monika WEGNER | za |
21 | Katarzyna BURCHACKA-KLIMCZUK | nieobecny |
Podjęcie uchwały w sprawie nadania nazw ulic w miejscowości Swarzewo.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 | 2 | 3 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Józef BIAŁK | za |
2 | Waldemar BRADTKE | za |
3 | Arkadiusz DETTLAFF | przeciw |
4 | Jan ELLWART | za |
5 | Jan GŁOWIENKA | za |
6 | Przemysław GRANDICKI | za |
7 | Zbigniew GROENWALD | przeciw |
8 | Aleksandra HALLMANN | wstrzymał się |
9 | Sławomir IDKOWIAK | za |
10 | Łukasz KORTHALS | za |
11 | Henryk KUNC | za |
12 | Józef MUSIAŁKOWSKI | za |
13 | Wojciech MYŚLISZ | za |
14 | Marcin NIKRANT | przeciw |
15 | Florian PIEPER | za |
16 | Eugeniusz PLIŃSKI | za |
17 | Marcin SELONKE | za |
18 | Marcin SIKORA | za |
19 | Adam STYN | za |
20 | Monika WEGNER | wstrzymał się |
21 | Katarzyna BURCHACKA-KLIMCZUK | nieobecny |
Podjęcie uchwały w sprawie zmiany nadania nazwy ulicy w miejscowości Swarzewo.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
17 | 2 | 1 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Józef BIAŁK | za |
2 | Waldemar BRADTKE | za |
3 | Arkadiusz DETTLAFF | przeciw |
4 | Jan ELLWART | za |
5 | Jan GŁOWIENKA | za |
6 | Przemysław GRANDICKI | za |
7 | Zbigniew GROENWALD | za |
8 | Aleksandra HALLMANN | wstrzymał się |
9 | Sławomir IDKOWIAK | za |
10 | Łukasz KORTHALS | za |
11 | Henryk KUNC | za |
12 | Józef MUSIAŁKOWSKI | za |
13 | Wojciech MYŚLISZ | za |
14 | Marcin NIKRANT | za |
15 | Florian PIEPER | za |
16 | Eugeniusz PLIŃSKI | za |
17 | Marcin SELONKE | za |
18 | Marcin SIKORA | za |
19 | Adam STYN | za |
20 | Monika WEGNER | wstrzymał się |
21 | Katarzyna BURCHACKA-KLIMCZUK | nieobecny |
Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na nabycie przez Gminę Puck nieruchomości położonej w obrębie geodezyjnym Darzlubie.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
20 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Józef BIAŁK | za |
2 | Waldemar BRADTKE | za |
3 | Arkadiusz DETTLAFF | za |
4 | Jan ELLWART | za |
5 | Jan GŁOWIENKA | za |
6 | Przemysław GRANDICKI | za |
7 | Zbigniew GROENWALD | za |
8 | Aleksandra HALLMANN | za |
9 | Sławomir IDKOWIAK | za |
10 | Łukasz KORTHALS | za |
11 | Henryk KUNC | za |
12 | Józef MUSIAŁKOWSKI | za |
13 | Wojciech MYŚLISZ | za |
14 | Marcin NIKRANT | za |
15 | Florian PIEPER | za |
16 | Eugeniusz PLIŃSKI | za |
17 | Marcin SELONKE | za |
18 | Marcin SIKORA | za |
19 | Adam STYN | za |
20 | Monika WEGNER | za |
21 | Katarzyna BURCHACKA-KLIMCZUK | nieobecny |
Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na nabycie przez Gminę Puck nieruchomości położonej w obrębie geodezyjnym Zdrada.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
20 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Józef BIAŁK | za |
2 | Waldemar BRADTKE | za |
3 | Arkadiusz DETTLAFF | za |
4 | Jan ELLWART | za |
5 | Jan GŁOWIENKA | za |
6 | Przemysław GRANDICKI | za |
7 | Zbigniew GROENWALD | za |
8 | Aleksandra HALLMANN | za |
9 | Sławomir IDKOWIAK | za |
10 | Łukasz KORTHALS | za |
11 | Henryk KUNC | za |
12 | Józef MUSIAŁKOWSKI | za |
13 | Wojciech MYŚLISZ | za |
14 | Marcin NIKRANT | za |
15 | Florian PIEPER | za |
16 | Eugeniusz PLIŃSKI | za |
17 | Marcin SELONKE | za |
18 | Marcin SIKORA | za |
19 | Adam STYN | za |
20 | Monika WEGNER | za |
21 | Katarzyna BURCHACKA-KLIMCZUK | nieobecny |
Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na nieodpłatne przejęcie przez Gminę Puck nieruchomości położonej w obrębie ewidencyjnym Żelistrzewo.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
20 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Józef BIAŁK | za |
2 | Waldemar BRADTKE | za |
3 | Arkadiusz DETTLAFF | za |
4 | Jan ELLWART | za |
5 | Jan GŁOWIENKA | za |
6 | Przemysław GRANDICKI | za |
7 | Zbigniew GROENWALD | za |
8 | Aleksandra HALLMANN | za |
9 | Sławomir IDKOWIAK | za |
10 | Łukasz KORTHALS | za |
11 | Henryk KUNC | za |
12 | Józef MUSIAŁKOWSKI | za |
13 | Wojciech MYŚLISZ | za |
14 | Marcin NIKRANT | za |
15 | Florian PIEPER | za |
16 | Eugeniusz PLIŃSKI | za |
17 | Marcin SELONKE | za |
18 | Marcin SIKORA | za |
19 | Adam STYN | za |
20 | Monika WEGNER | za |
21 | Katarzyna BURCHACKA-KLIMCZUK | nieobecny |
Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na sprzedaż w formie bezprzetargowej mienia gminnego, położonego w obrębie geodezyjnym Rekowo Górne, gmina Puck.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
20 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Józef BIAŁK | za |
2 | Waldemar BRADTKE | za |
3 | Arkadiusz DETTLAFF | za |
4 | Jan ELLWART | za |
5 | Jan GŁOWIENKA | za |
6 | Przemysław GRANDICKI | za |
7 | Zbigniew GROENWALD | za |
8 | Aleksandra HALLMANN | za |
9 | Sławomir IDKOWIAK | za |
10 | Łukasz KORTHALS | za |
11 | Henryk KUNC | za |
12 | Józef MUSIAŁKOWSKI | za |
13 | Wojciech MYŚLISZ | za |
14 | Marcin NIKRANT | za |
15 | Florian PIEPER | za |
16 | Eugeniusz PLIŃSKI | za |
17 | Marcin SELONKE | za |
18 | Marcin SIKORA | za |
19 | Adam STYN | za |
20 | Monika WEGNER | za |
21 | Katarzyna BURCHACKA-KLIMCZUK | nieobecny |
Podjęcie uchwały w sprawie rozpatrzenia petycji wniesionej przez Stowarzyszenie na rzecz rozwoju wsi Swarzewo „Turystyczne Swarzewo”.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 2 | 4 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Józef BIAŁK | za |
2 | Waldemar BRADTKE | za |
3 | Arkadiusz DETTLAFF | przeciw |
4 | Jan ELLWART | za |
5 | Jan GŁOWIENKA | za |
6 | Przemysław GRANDICKI | za |
7 | Zbigniew GROENWALD | przeciw |
8 | Aleksandra HALLMANN | wstrzymał się |
9 | Sławomir IDKOWIAK | za |
10 | Łukasz KORTHALS | za |
11 | Henryk KUNC | za |
12 | Józef MUSIAŁKOWSKI | za |
13 | Wojciech MYŚLISZ | wstrzymał się |
14 | Marcin NIKRANT | przeciw |
15 | Florian PIEPER | za |
16 | Eugeniusz PLIŃSKI | za |
17 | Marcin SELONKE | za |
18 | Marcin SIKORA | za |
19 | Adam STYN | za |
20 | Monika WEGNER | przeciw |
21 | Katarzyna BURCHACKA-KLIMCZUK | nieobecny |
Podjęcie uchwały w sprawie uchwalenia zmiany Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy Puck (Brudzewo – zmiana X).
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
20 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Józef BIAŁK | za |
2 | Waldemar BRADTKE | za |
3 | Arkadiusz DETTLAFF | za |
4 | Jan ELLWART | za |
5 | Jan GŁOWIENKA | za |
6 | Przemysław GRANDICKI | za |
7 | Zbigniew GROENWALD | za |
8 | Aleksandra HALLMANN | za |
9 | Sławomir IDKOWIAK | za |
10 | Łukasz KORTHALS | za |
11 | Henryk KUNC | za |
12 | Józef MUSIAŁKOWSKI | za |
13 | Wojciech MYŚLISZ | za |
14 | Marcin NIKRANT | za |
15 | Florian PIEPER | za |
16 | Eugeniusz PLIŃSKI | za |
17 | Marcin SELONKE | za |
18 | Marcin SIKORA | za |
19 | Adam STYN | za |
20 | Monika WEGNER | za |
21 | Katarzyna BURCHACKA-KLIMCZUK | nieobecny |
Podjęcie uchwały w sprawie uchwalenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego fragmentu miejscowości Starzyński Dwór.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
20 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Józef BIAŁK | za |
2 | Waldemar BRADTKE | za |
3 | Arkadiusz DETTLAFF | za |
4 | Jan ELLWART | za |
5 | Jan GŁOWIENKA | za |
6 | Przemysław GRANDICKI | za |
7 | Zbigniew GROENWALD | za |
8 | Aleksandra HALLMANN | za |
9 | Sławomir IDKOWIAK | za |
10 | Łukasz KORTHALS | za |
11 | Henryk KUNC | za |
12 | Józef MUSIAŁKOWSKI | za |
13 | Wojciech MYŚLISZ | za |
14 | Marcin NIKRANT | za |
15 | Florian PIEPER | za |
16 | Eugeniusz PLIŃSKI | za |
17 | Marcin SELONKE | za |
18 | Marcin SIKORA | za |
19 | Adam STYN | za |
20 | Monika WEGNER | za |
21 | Katarzyna BURCHACKA-KLIMCZUK | nieobecny |
Podjęcie uchwały w sprawie uchwalenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego fragmentu miejscowości Mechowo.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
20 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Józef BIAŁK | za |
2 | Waldemar BRADTKE | za |
3 | Arkadiusz DETTLAFF | za |
4 | Jan ELLWART | za |
5 | Jan GŁOWIENKA | za |
6 | Przemysław GRANDICKI | za |
7 | Zbigniew GROENWALD | za |
8 | Aleksandra HALLMANN | za |
9 | Sławomir IDKOWIAK | za |
10 | Łukasz KORTHALS | za |
11 | Henryk KUNC | za |
12 | Józef MUSIAŁKOWSKI | za |
13 | Wojciech MYŚLISZ | za |
14 | Marcin NIKRANT | za |
15 | Florian PIEPER | za |
16 | Eugeniusz PLIŃSKI | za |
17 | Marcin SELONKE | za |
18 | Marcin SIKORA | za |
19 | Adam STYN | za |
20 | Monika WEGNER | za |
21 | Katarzyna BURCHACKA-KLIMCZUK | nieobecny |
Podjęcie uchwały w sprawie przystąpienia do sporządzenia zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego fragmentu wsi Błądzikowo (w rejonie ul. Brzozowej).
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
20 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Józef BIAŁK | za |
2 | Waldemar BRADTKE | za |
3 | Arkadiusz DETTLAFF | za |
4 | Jan ELLWART | za |
5 | Jan GŁOWIENKA | za |
6 | Przemysław GRANDICKI | za |
7 | Zbigniew GROENWALD | za |
8 | Aleksandra HALLMANN | za |
9 | Sławomir IDKOWIAK | za |
10 | Łukasz KORTHALS | za |
11 | Henryk KUNC | za |
12 | Józef MUSIAŁKOWSKI | za |
13 | Wojciech MYŚLISZ | za |
14 | Marcin NIKRANT | za |
15 | Florian PIEPER | za |
16 | Eugeniusz PLIŃSKI | za |
17 | Marcin SELONKE | za |
18 | Marcin SIKORA | za |
19 | Adam STYN | za |
20 | Monika WEGNER | za |
21 | Katarzyna BURCHACKA-KLIMCZUK | nieobecny |
Podjęcie uchwały w sprawie przystąpienia do sporządzenia zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego fragmentu wsi Osłonino – część północna, gmina Puck, w rejonie ul. Młyńskiej i ul. Rybackiej.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
20 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Józef BIAŁK | za |
2 | Waldemar BRADTKE | za |
3 | Arkadiusz DETTLAFF | za |
4 | Jan ELLWART | za |
5 | Jan GŁOWIENKA | za |
6 | Przemysław GRANDICKI | za |
7 | Zbigniew GROENWALD | za |
8 | Aleksandra HALLMANN | za |
9 | Sławomir IDKOWIAK | za |
10 | Łukasz KORTHALS | za |
11 | Henryk KUNC | za |
12 | Józef MUSIAŁKOWSKI | za |
13 | Wojciech MYŚLISZ | za |
14 | Marcin NIKRANT | za |
15 | Florian PIEPER | za |
16 | Eugeniusz PLIŃSKI | za |
17 | Marcin SELONKE | za |
18 | Marcin SIKORA | za |
19 | Adam STYN | za |
20 | Monika WEGNER | za |
21 | Katarzyna BURCHACKA-KLIMCZUK | nieobecny |
Podjęcie uchwały w sprawie przystąpienia do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego fragmentu miejscowości Sławutowo („Sławutowo I”).
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
19 | 1 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Józef BIAŁK | za |
2 | Waldemar BRADTKE | za |
3 | Arkadiusz DETTLAFF | wstrzymał się |
4 | Jan ELLWART | za |
5 | Jan GŁOWIENKA | za |
6 | Przemysław GRANDICKI | za |
7 | Zbigniew GROENWALD | za |
8 | Aleksandra HALLMANN | za |
9 | Sławomir IDKOWIAK | za |
10 | Łukasz KORTHALS | za |
11 | Henryk KUNC | za |
12 | Józef MUSIAŁKOWSKI | za |
13 | Wojciech MYŚLISZ | za |
14 | Marcin NIKRANT | za |
15 | Florian PIEPER | za |
16 | Eugeniusz PLIŃSKI | za |
17 | Marcin SELONKE | za |
18 | Marcin SIKORA | za |
19 | Adam STYN | za |
20 | Monika WEGNER | za |
21 | Katarzyna BURCHACKA-KLIMCZUK | nieobecny |
Podjęcie uchwały w sprawie przystąpienia do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego fragmentu miejscowości Żelistrzewo (część północna).
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
19 | 0 | 0 | 1 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Józef BIAŁK | za |
2 | Waldemar BRADTKE | za |
3 | Arkadiusz DETTLAFF | za |
4 | Jan ELLWART | za |
5 | Jan GŁOWIENKA | za |
6 | Przemysław GRANDICKI | za |
7 | Zbigniew GROENWALD | za |
8 | Aleksandra HALLMANN | za |
9 | Sławomir IDKOWIAK | za |
10 | Łukasz KORTHALS | za |
11 | Henryk KUNC | za |
12 | Józef MUSIAŁKOWSKI | za |
13 | Wojciech MYŚLISZ | za |
14 | Marcin NIKRANT | za |
15 | Florian PIEPER | za |
16 | Marcin SELONKE | za |
17 | Marcin SIKORA | za |
18 | Adam STYN | za |
19 | Monika WEGNER | za |
20 | Eugeniusz PLIŃSKI | nieoddany |
21 | Katarzyna BURCHACKA-KLIMCZUK | nieobecny |
Podjęcie uchwały w sprawie przystąpienia do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego fragmentu miejscowości Radoszewo (zabudowania).
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
19 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Józef BIAŁK | za |
2 | Waldemar BRADTKE | za |
3 | Arkadiusz DETTLAFF | za |
4 | Jan ELLWART | za |
5 | Jan GŁOWIENKA | za |
6 | Przemysław GRANDICKI | za |
7 | Zbigniew GROENWALD | za |
8 | Aleksandra HALLMANN | za |
9 | Sławomir IDKOWIAK | za |
10 | Łukasz KORTHALS | za |
11 | Henryk KUNC | za |
12 | Józef MUSIAŁKOWSKI | za |
13 | Wojciech MYŚLISZ | za |
14 | Marcin NIKRANT | za |
15 | Florian PIEPER | za |
16 | Marcin SELONKE | za |
17 | Marcin SIKORA | za |
18 | Adam STYN | za |
19 | Monika WEGNER | za |
20 | Katarzyna BURCHACKA-KLIMCZUK | nieobecny |
21 | Eugeniusz PLIŃSKI | nieobecny |
Podjęcie uchwały w sprawie przystąpienia do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego fragmentu miejscowości Osłonino i fragmentu miejscowości Żelistrzewo
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
19 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Józef BIAŁK | za |
2 | Waldemar BRADTKE | za |
3 | Arkadiusz DETTLAFF | za |
4 | Jan ELLWART | za |
5 | Jan GŁOWIENKA | za |
6 | Przemysław GRANDICKI | za |
7 | Zbigniew GROENWALD | za |
8 | Aleksandra HALLMANN | za |
9 | Sławomir IDKOWIAK | za |
10 | Łukasz KORTHALS | za |
11 | Henryk KUNC | za |
12 | Józef MUSIAŁKOWSKI | za |
13 | Wojciech MYŚLISZ | za |
14 | Marcin NIKRANT | za |
15 | Florian PIEPER | za |
16 | Marcin SELONKE | za |
17 | Marcin SIKORA | za |
18 | Adam STYN | za |
19 | Monika WEGNER | za |
20 | Katarzyna BURCHACKA-KLIMCZUK | nieobecny |
21 | Eugeniusz PLIŃSKI | nieobecny |
Podjęcie uchwały w sprawie przystąpienia do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego fragmentu miejscowości Smolno i fragmentu miejscowości Sławutówko.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
19 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Józef BIAŁK | za |
2 | Waldemar BRADTKE | za |
3 | Arkadiusz DETTLAFF | za |
4 | Jan ELLWART | za |
5 | Jan GŁOWIENKA | za |
6 | Przemysław GRANDICKI | za |
7 | Zbigniew GROENWALD | za |
8 | Aleksandra HALLMANN | za |
9 | Sławomir IDKOWIAK | za |
10 | Łukasz KORTHALS | za |
11 | Henryk KUNC | za |
12 | Józef MUSIAŁKOWSKI | za |
13 | Wojciech MYŚLISZ | za |
14 | Marcin NIKRANT | za |
15 | Florian PIEPER | za |
16 | Marcin SELONKE | za |
17 | Marcin SIKORA | za |
18 | Adam STYN | za |
19 | Monika WEGNER | za |
20 | Katarzyna BURCHACKA-KLIMCZUK | nieobecny |
21 | Eugeniusz PLIŃSKI | nieobecny |
Podjęcie uchwały w sprawie przystąpienia do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego fragmentu miejscowości Błądzikowo i fragmentu miejscowości Żelistrzewo.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
19 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Józef BIAŁK | za |
2 | Waldemar BRADTKE | za |
3 | Arkadiusz DETTLAFF | za |
4 | Jan ELLWART | za |
5 | Jan GŁOWIENKA | za |
6 | Przemysław GRANDICKI | za |
7 | Zbigniew GROENWALD | za |
8 | Aleksandra HALLMANN | za |
9 | Sławomir IDKOWIAK | za |
10 | Łukasz KORTHALS | za |
11 | Henryk KUNC | za |
12 | Józef MUSIAŁKOWSKI | za |
13 | Wojciech MYŚLISZ | za |
14 | Marcin NIKRANT | za |
15 | Florian PIEPER | za |
16 | Marcin SELONKE | za |
17 | Marcin SIKORA | za |
18 | Adam STYN | za |
19 | Monika WEGNER | za |
20 | Katarzyna BURCHACKA-KLIMCZUK | nieobecny |
21 | Eugeniusz PLIŃSKI | nieobecny |
Podjęcie uchwały w sprawie ustalenia opłaty za pobyt dzieci w Samorządowym Żłobku w Starzynie, maksymalnej wysokości opłaty za wyżywienie oraz warunków zwolnienia z tych opłat.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
19 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Józef BIAŁK | za |
2 | Waldemar BRADTKE | za |
3 | Arkadiusz DETTLAFF | za |
4 | Jan ELLWART | za |
5 | Jan GŁOWIENKA | za |
6 | Przemysław GRANDICKI | za |
7 | Zbigniew GROENWALD | za |
8 | Aleksandra HALLMANN | za |
9 | Sławomir IDKOWIAK | za |
10 | Łukasz KORTHALS | za |
11 | Henryk KUNC | za |
12 | Józef MUSIAŁKOWSKI | za |
13 | Wojciech MYŚLISZ | za |
14 | Marcin NIKRANT | za |
15 | Florian PIEPER | za |
16 | Marcin SELONKE | za |
17 | Marcin SIKORA | za |
18 | Adam STYN | za |
19 | Monika WEGNER | za |
20 | Katarzyna BURCHACKA-KLIMCZUK | nieobecny |
21 | Eugeniusz PLIŃSKI | nieobecny |
Podjęcie uchwały w sprawie zaliczenia drogi do kategorii dróg gminnych i ustalenia jej przebiegu
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
19 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Józef BIAŁK | za |
2 | Waldemar BRADTKE | za |
3 | Arkadiusz DETTLAFF | za |
4 | Jan ELLWART | za |
5 | Jan GŁOWIENKA | za |
6 | Przemysław GRANDICKI | za |
7 | Zbigniew GROENWALD | za |
8 | Aleksandra HALLMANN | za |
9 | Sławomir IDKOWIAK | za |
10 | Łukasz KORTHALS | za |
11 | Henryk KUNC | za |
12 | Józef MUSIAŁKOWSKI | za |
13 | Wojciech MYŚLISZ | za |
14 | Marcin NIKRANT | za |
15 | Florian PIEPER | za |
16 | Marcin SELONKE | za |
17 | Marcin SIKORA | za |
18 | Adam STYN | za |
19 | Monika WEGNER | za |
20 | Katarzyna BURCHACKA-KLIMCZUK | nieobecny |
21 | Eugeniusz PLIŃSKI | nieobecny |
Podjęcie uchwały w sprawie zaliczenia drogi do kategorii dróg gminnych i ustalenia jej przebiegu
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
19 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Józef BIAŁK | za |
2 | Waldemar BRADTKE | za |
3 | Arkadiusz DETTLAFF | za |
4 | Jan ELLWART | za |
5 | Jan GŁOWIENKA | za |
6 | Przemysław GRANDICKI | za |
7 | Zbigniew GROENWALD | za |
8 | Aleksandra HALLMANN | za |
9 | Sławomir IDKOWIAK | za |
10 | Łukasz KORTHALS | za |
11 | Henryk KUNC | za |
12 | Józef MUSIAŁKOWSKI | za |
13 | Wojciech MYŚLISZ | za |
14 | Marcin NIKRANT | za |
15 | Florian PIEPER | za |
16 | Marcin SELONKE | za |
17 | Marcin SIKORA | za |
18 | Adam STYN | za |
19 | Monika WEGNER | za |
20 | Katarzyna BURCHACKA-KLIMCZUK | nieobecny |
21 | Eugeniusz PLIŃSKI | nieobecny |
Podjęcie uchwały w sprawie określenia przystanków w Domatówku których właścicielem i zarządzającym jest Gmina Puck oraz warunków i zasad korzystania z tego przystanku.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
19 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Józef BIAŁK | za |
2 | Waldemar BRADTKE | za |
3 | Arkadiusz DETTLAFF | za |
4 | Jan ELLWART | za |
5 | Jan GŁOWIENKA | za |
6 | Przemysław GRANDICKI | za |
7 | Zbigniew GROENWALD | za |
8 | Aleksandra HALLMANN | za |
9 | Sławomir IDKOWIAK | za |
10 | Łukasz KORTHALS | za |
11 | Henryk KUNC | za |
12 | Józef MUSIAŁKOWSKI | za |
13 | Wojciech MYŚLISZ | za |
14 | Marcin NIKRANT | za |
15 | Florian PIEPER | za |
16 | Marcin SELONKE | za |
17 | Marcin SIKORA | za |
18 | Adam STYN | za |
19 | Monika WEGNER | za |
20 | Katarzyna BURCHACKA-KLIMCZUK | nieobecny |
21 | Eugeniusz PLIŃSKI | nieobecny |
Podjęcie uchwały w sprawie zmiany Uchwały Nr VII/59/19 Rady Gminy Puck z dnia 25 kwietnia 2019 roku w sprawie współdziałania z Ochotniczą Strażą Pożąrną w Starzynie.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
19 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Józef BIAŁK | za |
2 | Waldemar BRADTKE | za |
3 | Arkadiusz DETTLAFF | za |
4 | Jan ELLWART | za |
5 | Jan GŁOWIENKA | za |
6 | Przemysław GRANDICKI | za |
7 | Zbigniew GROENWALD | za |
8 | Aleksandra HALLMANN | za |
9 | Sławomir IDKOWIAK | za |
10 | Łukasz KORTHALS | za |
11 | Henryk KUNC | za |
12 | Józef MUSIAŁKOWSKI | za |
13 | Wojciech MYŚLISZ | za |
14 | Marcin NIKRANT | za |
15 | Florian PIEPER | za |
16 | Marcin SELONKE | za |
17 | Marcin SIKORA | za |
18 | Adam STYN | za |
19 | Monika WEGNER | za |
20 | Katarzyna BURCHACKA-KLIMCZUK | nieobecny |
21 | Eugeniusz PLIŃSKI | nieobecny |