Wyniki głosowań
Wyniki głosowań na posiedzeniu "XVI Sesja Rady Gminy Puck".
Przyjęcie porządku obrad.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
21 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Józef BIAŁK | za |
2 | Waldemar BRADTKE | za |
3 | Katarzyna BURCHACKA-KLIMCZUK | za |
4 | Arkadiusz DETTLAFF | za |
5 | Jan ELLWART | za |
6 | Jan GŁOWIENKA | za |
7 | Przemysław GRANDICKI | za |
8 | Zbigniew GROENWALD | za |
9 | Aleksandra HALLMANN | za |
10 | Sławomir IDKOWIAK | za |
11 | Łukasz KORTHALS | za |
12 | Henryk KUNC | za |
13 | Józef MUSIAŁKOWSKI | za |
14 | Wojciech MYŚLISZ | za |
15 | Marcin NIKRANT | za |
16 | Florian PIEPER | za |
17 | Eugeniusz PLIŃSKI | za |
18 | Marcin SELONKE | za |
19 | Marcin SIKORA | za |
20 | Adam STYN | za |
21 | Monika WEGNER | za |
Przyjęcie protokołu z XIV sesji zwyczajnej i XV sesji nadzwyczajnej Rady Gminy Puck.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
21 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Józef BIAŁK | za |
2 | Waldemar BRADTKE | za |
3 | Katarzyna BURCHACKA-KLIMCZUK | za |
4 | Arkadiusz DETTLAFF | za |
5 | Jan ELLWART | za |
6 | Jan GŁOWIENKA | za |
7 | Przemysław GRANDICKI | za |
8 | Zbigniew GROENWALD | za |
9 | Aleksandra HALLMANN | za |
10 | Sławomir IDKOWIAK | za |
11 | Łukasz KORTHALS | za |
12 | Henryk KUNC | za |
13 | Józef MUSIAŁKOWSKI | za |
14 | Wojciech MYŚLISZ | za |
15 | Marcin NIKRANT | za |
16 | Florian PIEPER | za |
17 | Eugeniusz PLIŃSKI | za |
18 | Marcin SELONKE | za |
19 | Marcin SIKORA | za |
20 | Adam STYN | za |
21 | Monika WEGNER | za |
Sprawozdanie z działalności Wójta w okresie między sesjami.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
21 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Józef BIAŁK | za |
2 | Waldemar BRADTKE | za |
3 | Katarzyna BURCHACKA-KLIMCZUK | za |
4 | Arkadiusz DETTLAFF | za |
5 | Jan ELLWART | za |
6 | Jan GŁOWIENKA | za |
7 | Przemysław GRANDICKI | za |
8 | Zbigniew GROENWALD | za |
9 | Aleksandra HALLMANN | za |
10 | Sławomir IDKOWIAK | za |
11 | Łukasz KORTHALS | za |
12 | Henryk KUNC | za |
13 | Józef MUSIAŁKOWSKI | za |
14 | Wojciech MYŚLISZ | za |
15 | Marcin NIKRANT | za |
16 | Florian PIEPER | za |
17 | Eugeniusz PLIŃSKI | za |
18 | Marcin SELONKE | za |
19 | Marcin SIKORA | za |
20 | Adam STYN | za |
21 | Monika WEGNER | za |
Podjęcie uchwały w sprawie zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Puck.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
21 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Józef BIAŁK | za |
2 | Waldemar BRADTKE | za |
3 | Katarzyna BURCHACKA-KLIMCZUK | za |
4 | Arkadiusz DETTLAFF | za |
5 | Jan ELLWART | za |
6 | Jan GŁOWIENKA | za |
7 | Przemysław GRANDICKI | za |
8 | Zbigniew GROENWALD | za |
9 | Aleksandra HALLMANN | za |
10 | Sławomir IDKOWIAK | za |
11 | Łukasz KORTHALS | za |
12 | Henryk KUNC | za |
13 | Józef MUSIAŁKOWSKI | za |
14 | Wojciech MYŚLISZ | za |
15 | Marcin NIKRANT | za |
16 | Florian PIEPER | za |
17 | Eugeniusz PLIŃSKI | za |
18 | Marcin SELONKE | za |
19 | Marcin SIKORA | za |
20 | Adam STYN | za |
21 | Monika WEGNER | za |
Podjęcie uchwały w sprawie zmian w budżecie gminy na 2019 rok.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
21 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Józef BIAŁK | za |
2 | Waldemar BRADTKE | za |
3 | Katarzyna BURCHACKA-KLIMCZUK | za |
4 | Arkadiusz DETTLAFF | za |
5 | Jan ELLWART | za |
6 | Jan GŁOWIENKA | za |
7 | Przemysław GRANDICKI | za |
8 | Zbigniew GROENWALD | za |
9 | Aleksandra HALLMANN | za |
10 | Sławomir IDKOWIAK | za |
11 | Łukasz KORTHALS | za |
12 | Henryk KUNC | za |
13 | Józef MUSIAŁKOWSKI | za |
14 | Wojciech MYŚLISZ | za |
15 | Marcin NIKRANT | za |
16 | Florian PIEPER | za |
17 | Eugeniusz PLIŃSKI | za |
18 | Marcin SELONKE | za |
19 | Marcin SIKORA | za |
20 | Adam STYN | za |
21 | Monika WEGNER | za |
Podjęcie uchwały w sprawie Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Pucka lata 2020 - 2026.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
20 | 0 | 1 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Józef BIAŁK | za |
2 | Waldemar BRADTKE | za |
3 | Katarzyna BURCHACKA-KLIMCZUK | przeciw |
4 | Arkadiusz DETTLAFF | za |
5 | Jan ELLWART | za |
6 | Jan GŁOWIENKA | za |
7 | Przemysław GRANDICKI | za |
8 | Zbigniew GROENWALD | za |
9 | Aleksandra HALLMANN | za |
10 | Sławomir IDKOWIAK | za |
11 | Łukasz KORTHALS | za |
12 | Henryk KUNC | za |
13 | Józef MUSIAŁKOWSKI | za |
14 | Wojciech MYŚLISZ | za |
15 | Marcin NIKRANT | za |
16 | Florian PIEPER | za |
17 | Eugeniusz PLIŃSKI | za |
18 | Marcin SELONKE | za |
19 | Marcin SIKORA | za |
20 | Adam STYN | za |
21 | Monika WEGNER | za |
Podjęcie uchwały w sprawie uchwalenia budżetu gminy Puck na 2020 rok.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
20 | 0 | 1 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Józef BIAŁK | za |
2 | Waldemar BRADTKE | za |
3 | Katarzyna BURCHACKA-KLIMCZUK | przeciw |
4 | Arkadiusz DETTLAFF | za |
5 | Jan ELLWART | za |
6 | Jan GŁOWIENKA | za |
7 | Przemysław GRANDICKI | za |
8 | Zbigniew GROENWALD | za |
9 | Aleksandra HALLMANN | za |
10 | Sławomir IDKOWIAK | za |
11 | Łukasz KORTHALS | za |
12 | Henryk KUNC | za |
13 | Józef MUSIAŁKOWSKI | za |
14 | Wojciech MYŚLISZ | za |
15 | Marcin NIKRANT | za |
16 | Florian PIEPER | za |
17 | Eugeniusz PLIŃSKI | za |
18 | Marcin SELONKE | za |
19 | Marcin SIKORA | za |
20 | Adam STYN | za |
21 | Monika WEGNER | za |
Podjęcie uchwały w sprawie zatwierdzenia Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych dla Gminy Puck na rok 2020 oraz Gminnego Programu Przeciwdziałania Narkomanii dla Gminy Puck na rok 2020.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
21 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Józef BIAŁK | za |
2 | Waldemar BRADTKE | za |
3 | Katarzyna BURCHACKA-KLIMCZUK | za |
4 | Arkadiusz DETTLAFF | za |
5 | Jan ELLWART | za |
6 | Jan GŁOWIENKA | za |
7 | Przemysław GRANDICKI | za |
8 | Zbigniew GROENWALD | za |
9 | Aleksandra HALLMANN | za |
10 | Sławomir IDKOWIAK | za |
11 | Łukasz KORTHALS | za |
12 | Henryk KUNC | za |
13 | Józef MUSIAŁKOWSKI | za |
14 | Wojciech MYŚLISZ | za |
15 | Marcin NIKRANT | za |
16 | Florian PIEPER | za |
17 | Eugeniusz PLIŃSKI | za |
18 | Marcin SELONKE | za |
19 | Marcin SIKORA | za |
20 | Adam STYN | za |
21 | Monika WEGNER | za |
Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na sprzedaż w formie bezprzetargowej mienia gminnego położonego w obrębie geodezyjnym Połczyno.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
21 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Józef BIAŁK | za |
2 | Waldemar BRADTKE | za |
3 | Katarzyna BURCHACKA-KLIMCZUK | za |
4 | Arkadiusz DETTLAFF | za |
5 | Jan ELLWART | za |
6 | Jan GŁOWIENKA | za |
7 | Przemysław GRANDICKI | za |
8 | Zbigniew GROENWALD | za |
9 | Aleksandra HALLMANN | za |
10 | Sławomir IDKOWIAK | za |
11 | Łukasz KORTHALS | za |
12 | Henryk KUNC | za |
13 | Józef MUSIAŁKOWSKI | za |
14 | Wojciech MYŚLISZ | za |
15 | Marcin NIKRANT | za |
16 | Florian PIEPER | za |
17 | Eugeniusz PLIŃSKI | za |
18 | Marcin SELONKE | za |
19 | Marcin SIKORA | za |
20 | Adam STYN | za |
21 | Monika WEGNER | za |
Podjęcie uchwały w sprawie ustanowienia służebności przesyłu na nieruchomości stanowiącej własność Gminy Puck.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
21 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Józef BIAŁK | za |
2 | Waldemar BRADTKE | za |
3 | Katarzyna BURCHACKA-KLIMCZUK | za |
4 | Arkadiusz DETTLAFF | za |
5 | Jan ELLWART | za |
6 | Jan GŁOWIENKA | za |
7 | Przemysław GRANDICKI | za |
8 | Zbigniew GROENWALD | za |
9 | Aleksandra HALLMANN | za |
10 | Sławomir IDKOWIAK | za |
11 | Łukasz KORTHALS | za |
12 | Henryk KUNC | za |
13 | Józef MUSIAŁKOWSKI | za |
14 | Wojciech MYŚLISZ | za |
15 | Marcin NIKRANT | za |
16 | Florian PIEPER | za |
17 | Eugeniusz PLIŃSKI | za |
18 | Marcin SELONKE | za |
19 | Marcin SIKORA | za |
20 | Adam STYN | za |
21 | Monika WEGNER | za |
Podjęcie uchwały w sprawie wprowadzenia regulaminu korzystania z miejsca postojowego Kaczy Winkiel.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
21 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Józef BIAŁK | za |
2 | Waldemar BRADTKE | za |
3 | Katarzyna BURCHACKA-KLIMCZUK | za |
4 | Arkadiusz DETTLAFF | za |
5 | Jan ELLWART | za |
6 | Jan GŁOWIENKA | za |
7 | Przemysław GRANDICKI | za |
8 | Zbigniew GROENWALD | za |
9 | Aleksandra HALLMANN | za |
10 | Sławomir IDKOWIAK | za |
11 | Łukasz KORTHALS | za |
12 | Henryk KUNC | za |
13 | Józef MUSIAŁKOWSKI | za |
14 | Wojciech MYŚLISZ | za |
15 | Marcin NIKRANT | za |
16 | Florian PIEPER | za |
17 | Eugeniusz PLIŃSKI | za |
18 | Marcin SELONKE | za |
19 | Marcin SIKORA | za |
20 | Adam STYN | za |
21 | Monika WEGNER | za |
Podjęcie uchwały w sprawie wprowadzenia regulaminu korzystania z placów zabaw oraz terenów rekreacyjnych stanowiących własność Gminy Puck.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
21 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Józef BIAŁK | za |
2 | Waldemar BRADTKE | za |
3 | Katarzyna BURCHACKA-KLIMCZUK | za |
4 | Arkadiusz DETTLAFF | za |
5 | Jan ELLWART | za |
6 | Jan GŁOWIENKA | za |
7 | Przemysław GRANDICKI | za |
8 | Zbigniew GROENWALD | za |
9 | Aleksandra HALLMANN | za |
10 | Sławomir IDKOWIAK | za |
11 | Łukasz KORTHALS | za |
12 | Henryk KUNC | za |
13 | Józef MUSIAŁKOWSKI | za |
14 | Wojciech MYŚLISZ | za |
15 | Marcin NIKRANT | za |
16 | Florian PIEPER | za |
17 | Eugeniusz PLIŃSKI | za |
18 | Marcin SELONKE | za |
19 | Marcin SIKORA | za |
20 | Adam STYN | za |
21 | Monika WEGNER | za |
Podjecie uchwały zmieniającej uchwałę w sprawie ustalenia szczegółowych zasad ponoszenia odpłatności za pobyt w ośrodkach wsparcia.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
21 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Józef BIAŁK | za |
2 | Waldemar BRADTKE | za |
3 | Katarzyna BURCHACKA-KLIMCZUK | za |
4 | Arkadiusz DETTLAFF | za |
5 | Jan ELLWART | za |
6 | Jan GŁOWIENKA | za |
7 | Przemysław GRANDICKI | za |
8 | Zbigniew GROENWALD | za |
9 | Aleksandra HALLMANN | za |
10 | Sławomir IDKOWIAK | za |
11 | Łukasz KORTHALS | za |
12 | Henryk KUNC | za |
13 | Józef MUSIAŁKOWSKI | za |
14 | Wojciech MYŚLISZ | za |
15 | Marcin NIKRANT | za |
16 | Florian PIEPER | za |
17 | Eugeniusz PLIŃSKI | za |
18 | Marcin SELONKE | za |
19 | Marcin SIKORA | za |
20 | Adam STYN | za |
21 | Monika WEGNER | za |
Podjecie uchwały zmieniającej uchwałę w sprawie szczegółowych zasad przyznawania i odpłatności za usługi opiekuńcze i specjalistyczne usługi opiekuńcze w miejscu zamieszkania, z wyłączeniem specjalistycznych usług opiekuńczych dla osób z zaburzeniami psychicznymi oraz szczegółowych warunków częściowego lub całkowitego zwolnienia z opłat, jak również trybu pobierania tych opłat.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
21 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Józef BIAŁK | za |
2 | Waldemar BRADTKE | za |
3 | Katarzyna BURCHACKA-KLIMCZUK | za |
4 | Arkadiusz DETTLAFF | za |
5 | Jan ELLWART | za |
6 | Jan GŁOWIENKA | za |
7 | Przemysław GRANDICKI | za |
8 | Zbigniew GROENWALD | za |
9 | Aleksandra HALLMANN | za |
10 | Sławomir IDKOWIAK | za |
11 | Łukasz KORTHALS | za |
12 | Henryk KUNC | za |
13 | Józef MUSIAŁKOWSKI | za |
14 | Wojciech MYŚLISZ | za |
15 | Marcin NIKRANT | za |
16 | Florian PIEPER | za |
17 | Eugeniusz PLIŃSKI | za |
18 | Marcin SELONKE | za |
19 | Marcin SIKORA | za |
20 | Adam STYN | za |
21 | Monika WEGNER | za |
Podjęcie uchwały w sprawie określenia zasad zwrotu wydatków na usługi, pomoc rzeczową, posiłki, zasiłki okresowe i zasiłki celowe przyznawane pod warunkiem zwrotu.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
21 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Józef BIAŁK | za |
2 | Waldemar BRADTKE | za |
3 | Katarzyna BURCHACKA-KLIMCZUK | za |
4 | Arkadiusz DETTLAFF | za |
5 | Jan ELLWART | za |
6 | Jan GŁOWIENKA | za |
7 | Przemysław GRANDICKI | za |
8 | Zbigniew GROENWALD | za |
9 | Aleksandra HALLMANN | za |
10 | Sławomir IDKOWIAK | za |
11 | Łukasz KORTHALS | za |
12 | Henryk KUNC | za |
13 | Józef MUSIAŁKOWSKI | za |
14 | Wojciech MYŚLISZ | za |
15 | Marcin NIKRANT | za |
16 | Florian PIEPER | za |
17 | Eugeniusz PLIŃSKI | za |
18 | Marcin SELONKE | za |
19 | Marcin SIKORA | za |
20 | Adam STYN | za |
21 | Monika WEGNER | za |
Podjęcie uchwały w sprawie uchwalenia zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego fragmentu wsi Brudzewo.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
20 | 0 | 0 | 1 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Józef BIAŁK | za |
2 | Waldemar BRADTKE | za |
3 | Katarzyna BURCHACKA-KLIMCZUK | za |
4 | Arkadiusz DETTLAFF | za |
5 | Jan ELLWART | za |
6 | Jan GŁOWIENKA | za |
7 | Przemysław GRANDICKI | za |
8 | Zbigniew GROENWALD | za |
9 | Aleksandra HALLMANN | za |
10 | Sławomir IDKOWIAK | za |
11 | Łukasz KORTHALS | za |
12 | Henryk KUNC | za |
13 | Józef MUSIAŁKOWSKI | za |
14 | Wojciech MYŚLISZ | za |
15 | Marcin NIKRANT | za |
16 | Florian PIEPER | za |
17 | Marcin SELONKE | za |
18 | Marcin SIKORA | za |
19 | Adam STYN | za |
20 | Monika WEGNER | za |
21 | Eugeniusz PLIŃSKI | nieoddany |
Podjecie uchwały w sprawie zmiany uchwały nr XLV/34/14 z dnia 9 kwietnia 2014 r. w sprawie przystąpienia do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego fragmentu wsi Połczyno.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
21 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Józef BIAŁK | za |
2 | Waldemar BRADTKE | za |
3 | Katarzyna BURCHACKA-KLIMCZUK | za |
4 | Arkadiusz DETTLAFF | za |
5 | Jan ELLWART | za |
6 | Jan GŁOWIENKA | za |
7 | Przemysław GRANDICKI | za |
8 | Zbigniew GROENWALD | za |
9 | Aleksandra HALLMANN | za |
10 | Sławomir IDKOWIAK | za |
11 | Łukasz KORTHALS | za |
12 | Henryk KUNC | za |
13 | Józef MUSIAŁKOWSKI | za |
14 | Wojciech MYŚLISZ | za |
15 | Marcin NIKRANT | za |
16 | Florian PIEPER | za |
17 | Eugeniusz PLIŃSKI | za |
18 | Marcin SELONKE | za |
19 | Marcin SIKORA | za |
20 | Adam STYN | za |
21 | Monika WEGNER | za |
Podjecie uchwały w sprawie rozpatrzenia petycji wniesionej przez Renatę Sutor.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
21 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Józef BIAŁK | za |
2 | Waldemar BRADTKE | za |
3 | Katarzyna BURCHACKA-KLIMCZUK | za |
4 | Arkadiusz DETTLAFF | za |
5 | Jan ELLWART | za |
6 | Jan GŁOWIENKA | za |
7 | Przemysław GRANDICKI | za |
8 | Zbigniew GROENWALD | za |
9 | Aleksandra HALLMANN | za |
10 | Sławomir IDKOWIAK | za |
11 | Łukasz KORTHALS | za |
12 | Henryk KUNC | za |
13 | Józef MUSIAŁKOWSKI | za |
14 | Wojciech MYŚLISZ | za |
15 | Marcin NIKRANT | za |
16 | Florian PIEPER | za |
17 | Eugeniusz PLIŃSKI | za |
18 | Marcin SELONKE | za |
19 | Marcin SIKORA | za |
20 | Adam STYN | za |
21 | Monika WEGNER | za |
Podjecie uchwały w sprawie przesłania petycji wniesionej przez Renetę Sutor dnia 25 listopada 2019 roku organowi właściwemu do jej rozpatrzenia.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
21 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Józef BIAŁK | za |
2 | Waldemar BRADTKE | za |
3 | Katarzyna BURCHACKA-KLIMCZUK | za |
4 | Arkadiusz DETTLAFF | za |
5 | Jan ELLWART | za |
6 | Jan GŁOWIENKA | za |
7 | Przemysław GRANDICKI | za |
8 | Zbigniew GROENWALD | za |
9 | Aleksandra HALLMANN | za |
10 | Sławomir IDKOWIAK | za |
11 | Łukasz KORTHALS | za |
12 | Henryk KUNC | za |
13 | Józef MUSIAŁKOWSKI | za |
14 | Wojciech MYŚLISZ | za |
15 | Marcin NIKRANT | za |
16 | Florian PIEPER | za |
17 | Eugeniusz PLIŃSKI | za |
18 | Marcin SELONKE | za |
19 | Marcin SIKORA | za |
20 | Adam STYN | za |
21 | Monika WEGNER | za |
Podjecie uchwały w sprawie uchylenia Uchwały Nr III/17/18 Rady Gminy Puck z dnia 20 grudnia 2018 roku w sprawie udzielenia Powiatowi Puckiemu pomocy finansowej.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
21 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Józef BIAŁK | za |
2 | Waldemar BRADTKE | za |
3 | Katarzyna BURCHACKA-KLIMCZUK | za |
4 | Arkadiusz DETTLAFF | za |
5 | Jan ELLWART | za |
6 | Jan GŁOWIENKA | za |
7 | Przemysław GRANDICKI | za |
8 | Zbigniew GROENWALD | za |
9 | Aleksandra HALLMANN | za |
10 | Sławomir IDKOWIAK | za |
11 | Łukasz KORTHALS | za |
12 | Henryk KUNC | za |
13 | Józef MUSIAŁKOWSKI | za |
14 | Wojciech MYŚLISZ | za |
15 | Marcin NIKRANT | za |
16 | Florian PIEPER | za |
17 | Eugeniusz PLIŃSKI | za |
18 | Marcin SELONKE | za |
19 | Marcin SIKORA | za |
20 | Adam STYN | za |
21 | Monika WEGNER | za |
Podjecie uchwały w sprawie zaciągnięcia długoterminowego kredytu bankowego.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
20 | 0 | 1 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Józef BIAŁK | za |
2 | Waldemar BRADTKE | za |
3 | Katarzyna BURCHACKA-KLIMCZUK | przeciw |
4 | Arkadiusz DETTLAFF | za |
5 | Jan ELLWART | za |
6 | Jan GŁOWIENKA | za |
7 | Przemysław GRANDICKI | za |
8 | Zbigniew GROENWALD | za |
9 | Aleksandra HALLMANN | za |
10 | Sławomir IDKOWIAK | za |
11 | Łukasz KORTHALS | za |
12 | Henryk KUNC | za |
13 | Józef MUSIAŁKOWSKI | za |
14 | Wojciech MYŚLISZ | za |
15 | Marcin NIKRANT | za |
16 | Florian PIEPER | za |
17 | Eugeniusz PLIŃSKI | za |
18 | Marcin SELONKE | za |
19 | Marcin SIKORA | za |
20 | Adam STYN | za |
21 | Monika WEGNER | za |
Zatwierdzenie Planu Pracy Rady Gminy Puck na 2020 rok.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
21 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Józef BIAŁK | za |
2 | Waldemar BRADTKE | za |
3 | Katarzyna BURCHACKA-KLIMCZUK | za |
4 | Arkadiusz DETTLAFF | za |
5 | Jan ELLWART | za |
6 | Jan GŁOWIENKA | za |
7 | Przemysław GRANDICKI | za |
8 | Zbigniew GROENWALD | za |
9 | Aleksandra HALLMANN | za |
10 | Sławomir IDKOWIAK | za |
11 | Łukasz KORTHALS | za |
12 | Henryk KUNC | za |
13 | Józef MUSIAŁKOWSKI | za |
14 | Wojciech MYŚLISZ | za |
15 | Marcin NIKRANT | za |
16 | Florian PIEPER | za |
17 | Eugeniusz PLIŃSKI | za |
18 | Marcin SELONKE | za |
19 | Marcin SIKORA | za |
20 | Adam STYN | za |
21 | Monika WEGNER | za |