Wyniki głosowań
Wyniki głosowań na posiedzeniu "XVIII Sesja Rady Gminy Puck".
Przyjęcie zmian w porządku obrad
przyjęto
(w. bezwzględna)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 | 1 | 5 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Józef BIAŁK | za |
2 | Waldemar BRADTKE | za |
3 | Katarzyna BURCHACKA-KLIMCZUK | przeciw |
4 | Arkadiusz DETTLAFF | przeciw |
5 | Jan ELLWART | za |
6 | Jan GŁOWIENKA | za |
7 | Przemysław GRANDICKI | za |
8 | Zbigniew GROENWALD | przeciw |
9 | Aleksandra HALLMANN | wstrzymał się |
10 | Sławomir IDKOWIAK | za |
11 | Łukasz KORTHALS | za |
12 | Henryk KUNC | za |
13 | Józef MUSIAŁKOWSKI | za |
14 | Wojciech MYŚLISZ | za |
15 | Marcin NIKRANT | przeciw |
16 | Florian PIEPER | za |
17 | Eugeniusz PLIŃSKI | za |
18 | Marcin SELONKE | za |
19 | Marcin SIKORA | za |
20 | Adam STYN | za |
21 | Monika WEGNER | przeciw |
Przyjęcie porządku obrad.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 | 1 | 5 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Józef BIAŁK | za |
2 | Waldemar BRADTKE | za |
3 | Katarzyna BURCHACKA-KLIMCZUK | przeciw |
4 | Arkadiusz DETTLAFF | przeciw |
5 | Jan ELLWART | za |
6 | Jan GŁOWIENKA | za |
7 | Przemysław GRANDICKI | za |
8 | Zbigniew GROENWALD | przeciw |
9 | Aleksandra HALLMANN | wstrzymał się |
10 | Sławomir IDKOWIAK | za |
11 | Łukasz KORTHALS | za |
12 | Henryk KUNC | za |
13 | Józef MUSIAŁKOWSKI | za |
14 | Wojciech MYŚLISZ | za |
15 | Marcin NIKRANT | przeciw |
16 | Florian PIEPER | za |
17 | Eugeniusz PLIŃSKI | za |
18 | Marcin SELONKE | za |
19 | Marcin SIKORA | za |
20 | Adam STYN | za |
21 | Monika WEGNER | przeciw |
Przyjęcie protokołu z XVI sesji zwyczajnej Rady Gminy Puck.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
21 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Józef BIAŁK | za |
2 | Waldemar BRADTKE | za |
3 | Katarzyna BURCHACKA-KLIMCZUK | za |
4 | Arkadiusz DETTLAFF | za |
5 | Jan ELLWART | za |
6 | Jan GŁOWIENKA | za |
7 | Przemysław GRANDICKI | za |
8 | Zbigniew GROENWALD | za |
9 | Aleksandra HALLMANN | za |
10 | Sławomir IDKOWIAK | za |
11 | Łukasz KORTHALS | za |
12 | Henryk KUNC | za |
13 | Józef MUSIAŁKOWSKI | za |
14 | Wojciech MYŚLISZ | za |
15 | Marcin NIKRANT | za |
16 | Florian PIEPER | za |
17 | Eugeniusz PLIŃSKI | za |
18 | Marcin SELONKE | za |
19 | Marcin SIKORA | za |
20 | Adam STYN | za |
21 | Monika WEGNER | za |
Sprawozdanie z działalności Wójta w okresie między sesjami.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
21 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Józef BIAŁK | za |
2 | Waldemar BRADTKE | za |
3 | Katarzyna BURCHACKA-KLIMCZUK | za |
4 | Arkadiusz DETTLAFF | za |
5 | Jan ELLWART | za |
6 | Jan GŁOWIENKA | za |
7 | Przemysław GRANDICKI | za |
8 | Zbigniew GROENWALD | za |
9 | Aleksandra HALLMANN | za |
10 | Sławomir IDKOWIAK | za |
11 | Łukasz KORTHALS | za |
12 | Henryk KUNC | za |
13 | Józef MUSIAŁKOWSKI | za |
14 | Wojciech MYŚLISZ | za |
15 | Marcin NIKRANT | za |
16 | Florian PIEPER | za |
17 | Eugeniusz PLIŃSKI | za |
18 | Marcin SELONKE | za |
19 | Marcin SIKORA | za |
20 | Adam STYN | za |
21 | Monika WEGNER | za |
Podjęcie uchwały w sprawie zamiaru likwidacji Szkoły Podstawowej im. Wiktora Czapiewskiego w Rekowie Górnym, Rekowo Górne, ul. Czapiewskiego 1
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 | 1 | 5 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Józef BIAŁK | za |
2 | Waldemar BRADTKE | za |
3 | Katarzyna BURCHACKA-KLIMCZUK | przeciw |
4 | Arkadiusz DETTLAFF | przeciw |
5 | Jan ELLWART | za |
6 | Jan GŁOWIENKA | za |
7 | Przemysław GRANDICKI | za |
8 | Zbigniew GROENWALD | przeciw |
9 | Aleksandra HALLMANN | wstrzymał się |
10 | Sławomir IDKOWIAK | za |
11 | Łukasz KORTHALS | za |
12 | Henryk KUNC | za |
13 | Józef MUSIAŁKOWSKI | za |
14 | Wojciech MYŚLISZ | za |
15 | Marcin NIKRANT | przeciw |
16 | Florian PIEPER | za |
17 | Eugeniusz PLIŃSKI | za |
18 | Marcin SELONKE | za |
19 | Marcin SIKORA | za |
20 | Adam STYN | za |
21 | Monika WEGNER | przeciw |
Podjęcie uchwały w sprawie zamiaru likwidacji Szkoły Podstawowej w Werblini, ul. Szkolna 2, 84 - 107 Starzyno
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
12 | 3 | 6 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Józef BIAŁK | za |
2 | Waldemar BRADTKE | wstrzymał się |
3 | Katarzyna BURCHACKA-KLIMCZUK | przeciw |
4 | Arkadiusz DETTLAFF | przeciw |
5 | Jan ELLWART | za |
6 | Jan GŁOWIENKA | wstrzymał się |
7 | Przemysław GRANDICKI | za |
8 | Zbigniew GROENWALD | przeciw |
9 | Aleksandra HALLMANN | przeciw |
10 | Sławomir IDKOWIAK | za |
11 | Łukasz KORTHALS | za |
12 | Henryk KUNC | wstrzymał się |
13 | Józef MUSIAŁKOWSKI | za |
14 | Wojciech MYŚLISZ | za |
15 | Marcin NIKRANT | przeciw |
16 | Florian PIEPER | za |
17 | Eugeniusz PLIŃSKI | za |
18 | Marcin SELONKE | za |
19 | Marcin SIKORA | za |
20 | Adam STYN | za |
21 | Monika WEGNER | przeciw |
Podjęcie uchwały w sprawie przyjęcia Wieloletniego programu gospodarowania mieszkaniowym zasobem Gminy Puck na lata 2020- 2024.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
21 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Józef BIAŁK | za |
2 | Waldemar BRADTKE | za |
3 | Katarzyna BURCHACKA-KLIMCZUK | za |
4 | Arkadiusz DETTLAFF | za |
5 | Jan ELLWART | za |
6 | Jan GŁOWIENKA | za |
7 | Przemysław GRANDICKI | za |
8 | Zbigniew GROENWALD | za |
9 | Aleksandra HALLMANN | za |
10 | Sławomir IDKOWIAK | za |
11 | Łukasz KORTHALS | za |
12 | Henryk KUNC | za |
13 | Józef MUSIAŁKOWSKI | za |
14 | Wojciech MYŚLISZ | za |
15 | Marcin NIKRANT | za |
16 | Florian PIEPER | za |
17 | Eugeniusz PLIŃSKI | za |
18 | Marcin SELONKE | za |
19 | Marcin SIKORA | za |
20 | Adam STYN | za |
21 | Monika WEGNER | za |
Podjęcie uchwały w sprawie ustanowienia służebności na nieruchomości stanowiącej własność Gminy Puck.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
21 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Józef BIAŁK | za |
2 | Waldemar BRADTKE | za |
3 | Katarzyna BURCHACKA-KLIMCZUK | za |
4 | Arkadiusz DETTLAFF | za |
5 | Jan ELLWART | za |
6 | Jan GŁOWIENKA | za |
7 | Przemysław GRANDICKI | za |
8 | Zbigniew GROENWALD | za |
9 | Aleksandra HALLMANN | za |
10 | Sławomir IDKOWIAK | za |
11 | Łukasz KORTHALS | za |
12 | Henryk KUNC | za |
13 | Józef MUSIAŁKOWSKI | za |
14 | Wojciech MYŚLISZ | za |
15 | Marcin NIKRANT | za |
16 | Florian PIEPER | za |
17 | Eugeniusz PLIŃSKI | za |
18 | Marcin SELONKE | za |
19 | Marcin SIKORA | za |
20 | Adam STYN | za |
21 | Monika WEGNER | za |
Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na nieodpłatne przejęcie przez Gminę Puck nieruchomości położonej w obrębie ewidencyjnym Leśniewo.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
21 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Józef BIAŁK | za |
2 | Waldemar BRADTKE | za |
3 | Katarzyna BURCHACKA-KLIMCZUK | za |
4 | Arkadiusz DETTLAFF | za |
5 | Jan ELLWART | za |
6 | Jan GŁOWIENKA | za |
7 | Przemysław GRANDICKI | za |
8 | Zbigniew GROENWALD | za |
9 | Aleksandra HALLMANN | za |
10 | Sławomir IDKOWIAK | za |
11 | Łukasz KORTHALS | za |
12 | Henryk KUNC | za |
13 | Józef MUSIAŁKOWSKI | za |
14 | Wojciech MYŚLISZ | za |
15 | Marcin NIKRANT | za |
16 | Florian PIEPER | za |
17 | Eugeniusz PLIŃSKI | za |
18 | Marcin SELONKE | za |
19 | Marcin SIKORA | za |
20 | Adam STYN | za |
21 | Monika WEGNER | za |
Podjęcie uchwały w sprawie rozpatrzenia petycji wniesionej przez Panią Renatę Sutor.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
21 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Józef BIAŁK | za |
2 | Waldemar BRADTKE | za |
3 | Katarzyna BURCHACKA-KLIMCZUK | za |
4 | Arkadiusz DETTLAFF | za |
5 | Jan ELLWART | za |
6 | Jan GŁOWIENKA | za |
7 | Przemysław GRANDICKI | za |
8 | Zbigniew GROENWALD | za |
9 | Aleksandra HALLMANN | za |
10 | Sławomir IDKOWIAK | za |
11 | Łukasz KORTHALS | za |
12 | Henryk KUNC | za |
13 | Józef MUSIAŁKOWSKI | za |
14 | Wojciech MYŚLISZ | za |
15 | Marcin NIKRANT | za |
16 | Florian PIEPER | za |
17 | Eugeniusz PLIŃSKI | za |
18 | Marcin SELONKE | za |
19 | Marcin SIKORA | za |
20 | Adam STYN | za |
21 | Monika WEGNER | za |
Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na nieodpłatne przejecie przez Gminę Puck nieruchomości położonej w obrębie ewidencyjnym Żelistrzewo.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
21 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Józef BIAŁK | za |
2 | Waldemar BRADTKE | za |
3 | Katarzyna BURCHACKA-KLIMCZUK | za |
4 | Arkadiusz DETTLAFF | za |
5 | Jan ELLWART | za |
6 | Jan GŁOWIENKA | za |
7 | Przemysław GRANDICKI | za |
8 | Zbigniew GROENWALD | za |
9 | Aleksandra HALLMANN | za |
10 | Sławomir IDKOWIAK | za |
11 | Łukasz KORTHALS | za |
12 | Henryk KUNC | za |
13 | Józef MUSIAŁKOWSKI | za |
14 | Wojciech MYŚLISZ | za |
15 | Marcin NIKRANT | za |
16 | Florian PIEPER | za |
17 | Eugeniusz PLIŃSKI | za |
18 | Marcin SELONKE | za |
19 | Marcin SIKORA | za |
20 | Adam STYN | za |
21 | Monika WEGNER | za |
Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na zamianę nieruchomości gruntowych położonych w obrębie geodezyjnym Sławutowo.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
21 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Józef BIAŁK | za |
2 | Waldemar BRADTKE | za |
3 | Katarzyna BURCHACKA-KLIMCZUK | za |
4 | Arkadiusz DETTLAFF | za |
5 | Jan ELLWART | za |
6 | Jan GŁOWIENKA | za |
7 | Przemysław GRANDICKI | za |
8 | Zbigniew GROENWALD | za |
9 | Aleksandra HALLMANN | za |
10 | Sławomir IDKOWIAK | za |
11 | Łukasz KORTHALS | za |
12 | Henryk KUNC | za |
13 | Józef MUSIAŁKOWSKI | za |
14 | Wojciech MYŚLISZ | za |
15 | Marcin NIKRANT | za |
16 | Florian PIEPER | za |
17 | Eugeniusz PLIŃSKI | za |
18 | Marcin SELONKE | za |
19 | Marcin SIKORA | za |
20 | Adam STYN | za |
21 | Monika WEGNER | za |
Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na zamianę nieruchomości gruntowych położonych w obrębie geodezyjnym Mrzezino.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
21 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Józef BIAŁK | za |
2 | Waldemar BRADTKE | za |
3 | Katarzyna BURCHACKA-KLIMCZUK | za |
4 | Arkadiusz DETTLAFF | za |
5 | Jan ELLWART | za |
6 | Jan GŁOWIENKA | za |
7 | Przemysław GRANDICKI | za |
8 | Zbigniew GROENWALD | za |
9 | Aleksandra HALLMANN | za |
10 | Sławomir IDKOWIAK | za |
11 | Łukasz KORTHALS | za |
12 | Henryk KUNC | za |
13 | Józef MUSIAŁKOWSKI | za |
14 | Wojciech MYŚLISZ | za |
15 | Marcin NIKRANT | za |
16 | Florian PIEPER | za |
17 | Eugeniusz PLIŃSKI | za |
18 | Marcin SELONKE | za |
19 | Marcin SIKORA | za |
20 | Adam STYN | za |
21 | Monika WEGNER | za |
Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na sprzedaż w formie bezprzetargowej mienia gminnego położonego w obrębie geodezyjnym Mrzezino
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
21 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Józef BIAŁK | za |
2 | Waldemar BRADTKE | za |
3 | Katarzyna BURCHACKA-KLIMCZUK | za |
4 | Arkadiusz DETTLAFF | za |
5 | Jan ELLWART | za |
6 | Jan GŁOWIENKA | za |
7 | Przemysław GRANDICKI | za |
8 | Zbigniew GROENWALD | za |
9 | Aleksandra HALLMANN | za |
10 | Sławomir IDKOWIAK | za |
11 | Łukasz KORTHALS | za |
12 | Henryk KUNC | za |
13 | Józef MUSIAŁKOWSKI | za |
14 | Wojciech MYŚLISZ | za |
15 | Marcin NIKRANT | za |
16 | Florian PIEPER | za |
17 | Eugeniusz PLIŃSKI | za |
18 | Marcin SELONKE | za |
19 | Marcin SIKORA | za |
20 | Adam STYN | za |
21 | Monika WEGNER | za |
Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na nabycie przez Gminę Puck nieruchomości położonej w obrębie geodezyjnym Mieroszyno.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
21 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Józef BIAŁK | za |
2 | Waldemar BRADTKE | za |
3 | Katarzyna BURCHACKA-KLIMCZUK | za |
4 | Arkadiusz DETTLAFF | za |
5 | Jan ELLWART | za |
6 | Jan GŁOWIENKA | za |
7 | Przemysław GRANDICKI | za |
8 | Zbigniew GROENWALD | za |
9 | Aleksandra HALLMANN | za |
10 | Sławomir IDKOWIAK | za |
11 | Łukasz KORTHALS | za |
12 | Henryk KUNC | za |
13 | Józef MUSIAŁKOWSKI | za |
14 | Wojciech MYŚLISZ | za |
15 | Marcin NIKRANT | za |
16 | Florian PIEPER | za |
17 | Eugeniusz PLIŃSKI | za |
18 | Marcin SELONKE | za |
19 | Marcin SIKORA | za |
20 | Adam STYN | za |
21 | Monika WEGNER | za |
Podjęcie uchwały w sprawie uchwalenia wieloletniego planu rozwoju i modernizacji urządzeń wodociągowych i urządzeń kanalizacyjnych na lata 2020 – 2022 dla Międzygminnego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji „EKOWIK” Spółka z o.o. we Władysławowie na obszarze działania Gminy Puck.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
20 | 1 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Józef BIAŁK | za |
2 | Waldemar BRADTKE | za |
3 | Katarzyna BURCHACKA-KLIMCZUK | wstrzymał się |
4 | Arkadiusz DETTLAFF | za |
5 | Jan ELLWART | za |
6 | Jan GŁOWIENKA | za |
7 | Przemysław GRANDICKI | za |
8 | Zbigniew GROENWALD | za |
9 | Aleksandra HALLMANN | za |
10 | Sławomir IDKOWIAK | za |
11 | Łukasz KORTHALS | za |
12 | Henryk KUNC | za |
13 | Józef MUSIAŁKOWSKI | za |
14 | Wojciech MYŚLISZ | za |
15 | Marcin NIKRANT | za |
16 | Florian PIEPER | za |
17 | Eugeniusz PLIŃSKI | za |
18 | Marcin SELONKE | za |
19 | Marcin SIKORA | za |
20 | Adam STYN | za |
21 | Monika WEGNER | za |
Podjęcie uchwały w sprawie ustalenia stawki opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi dla nieruchomości, na której znajduje się domek letniskowy lub innej nieruchomości, wykorzystywanej na cele rekreacyjno-wypoczynkowe.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
21 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Józef BIAŁK | za |
2 | Waldemar BRADTKE | za |
3 | Katarzyna BURCHACKA-KLIMCZUK | za |
4 | Arkadiusz DETTLAFF | za |
5 | Jan ELLWART | za |
6 | Jan GŁOWIENKA | za |
7 | Przemysław GRANDICKI | za |
8 | Zbigniew GROENWALD | za |
9 | Aleksandra HALLMANN | za |
10 | Sławomir IDKOWIAK | za |
11 | Łukasz KORTHALS | za |
12 | Henryk KUNC | za |
13 | Józef MUSIAŁKOWSKI | za |
14 | Wojciech MYŚLISZ | za |
15 | Marcin NIKRANT | za |
16 | Florian PIEPER | za |
17 | Eugeniusz PLIŃSKI | za |
18 | Marcin SELONKE | za |
19 | Marcin SIKORA | za |
20 | Adam STYN | za |
21 | Monika WEGNER | za |
Podjęcie uchwały w sprawie określenia wzoru deklaracji o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi składanej przez właściciela nieruchomości, na której znajduje się domek letniskowy lub innej nieruchomości wykorzystywanej na cele rekreacyjno-wypoczynkowe.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
21 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Józef BIAŁK | za |
2 | Waldemar BRADTKE | za |
3 | Katarzyna BURCHACKA-KLIMCZUK | za |
4 | Arkadiusz DETTLAFF | za |
5 | Jan ELLWART | za |
6 | Jan GŁOWIENKA | za |
7 | Przemysław GRANDICKI | za |
8 | Zbigniew GROENWALD | za |
9 | Aleksandra HALLMANN | za |
10 | Sławomir IDKOWIAK | za |
11 | Łukasz KORTHALS | za |
12 | Henryk KUNC | za |
13 | Józef MUSIAŁKOWSKI | za |
14 | Wojciech MYŚLISZ | za |
15 | Marcin NIKRANT | za |
16 | Florian PIEPER | za |
17 | Eugeniusz PLIŃSKI | za |
18 | Marcin SELONKE | za |
19 | Marcin SIKORA | za |
20 | Adam STYN | za |
21 | Monika WEGNER | za |
Podjęcie uchwały w sprawie nadania nazw ulic w miejscowości Łebcz.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
21 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Józef BIAŁK | za |
2 | Waldemar BRADTKE | za |
3 | Katarzyna BURCHACKA-KLIMCZUK | za |
4 | Arkadiusz DETTLAFF | za |
5 | Jan ELLWART | za |
6 | Jan GŁOWIENKA | za |
7 | Przemysław GRANDICKI | za |
8 | Zbigniew GROENWALD | za |
9 | Aleksandra HALLMANN | za |
10 | Sławomir IDKOWIAK | za |
11 | Łukasz KORTHALS | za |
12 | Henryk KUNC | za |
13 | Józef MUSIAŁKOWSKI | za |
14 | Wojciech MYŚLISZ | za |
15 | Marcin NIKRANT | za |
16 | Florian PIEPER | za |
17 | Eugeniusz PLIŃSKI | za |
18 | Marcin SELONKE | za |
19 | Marcin SIKORA | za |
20 | Adam STYN | za |
21 | Monika WEGNER | za |
Podjęcie uchwały w sprawie nadania nazw ulic w miejscowości Starzyno.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
21 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Józef BIAŁK | za |
2 | Waldemar BRADTKE | za |
3 | Katarzyna BURCHACKA-KLIMCZUK | za |
4 | Arkadiusz DETTLAFF | za |
5 | Jan ELLWART | za |
6 | Jan GŁOWIENKA | za |
7 | Przemysław GRANDICKI | za |
8 | Zbigniew GROENWALD | za |
9 | Aleksandra HALLMANN | za |
10 | Sławomir IDKOWIAK | za |
11 | Łukasz KORTHALS | za |
12 | Henryk KUNC | za |
13 | Józef MUSIAŁKOWSKI | za |
14 | Wojciech MYŚLISZ | za |
15 | Marcin NIKRANT | za |
16 | Florian PIEPER | za |
17 | Eugeniusz PLIŃSKI | za |
18 | Marcin SELONKE | za |
19 | Marcin SIKORA | za |
20 | Adam STYN | za |
21 | Monika WEGNER | za |
Podjęcie uchwały w sprawie nadania nazw ulic w miejscowości Połchowo
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
21 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Józef BIAŁK | za |
2 | Waldemar BRADTKE | za |
3 | Katarzyna BURCHACKA-KLIMCZUK | za |
4 | Arkadiusz DETTLAFF | za |
5 | Jan ELLWART | za |
6 | Jan GŁOWIENKA | za |
7 | Przemysław GRANDICKI | za |
8 | Zbigniew GROENWALD | za |
9 | Aleksandra HALLMANN | za |
10 | Sławomir IDKOWIAK | za |
11 | Łukasz KORTHALS | za |
12 | Henryk KUNC | za |
13 | Józef MUSIAŁKOWSKI | za |
14 | Wojciech MYŚLISZ | za |
15 | Marcin NIKRANT | za |
16 | Florian PIEPER | za |
17 | Eugeniusz PLIŃSKI | za |
18 | Marcin SELONKE | za |
19 | Marcin SIKORA | za |
20 | Adam STYN | za |
21 | Monika WEGNER | za |
Podjęcie uchwały w sprawie nadania nazw ulic w miejscowości Rekowo Górne.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
21 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Józef BIAŁK | za |
2 | Waldemar BRADTKE | za |
3 | Katarzyna BURCHACKA-KLIMCZUK | za |
4 | Arkadiusz DETTLAFF | za |
5 | Jan ELLWART | za |
6 | Jan GŁOWIENKA | za |
7 | Przemysław GRANDICKI | za |
8 | Zbigniew GROENWALD | za |
9 | Aleksandra HALLMANN | za |
10 | Sławomir IDKOWIAK | za |
11 | Łukasz KORTHALS | za |
12 | Henryk KUNC | za |
13 | Józef MUSIAŁKOWSKI | za |
14 | Wojciech MYŚLISZ | za |
15 | Marcin NIKRANT | za |
16 | Florian PIEPER | za |
17 | Eugeniusz PLIŃSKI | za |
18 | Marcin SELONKE | za |
19 | Marcin SIKORA | za |
20 | Adam STYN | za |
21 | Monika WEGNER | za |
Podjęcie uchwały w sprawie nadania nazw ulicom w miejscowości Zdrada.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
21 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Józef BIAŁK | za |
2 | Waldemar BRADTKE | za |
3 | Katarzyna BURCHACKA-KLIMCZUK | za |
4 | Arkadiusz DETTLAFF | za |
5 | Jan ELLWART | za |
6 | Jan GŁOWIENKA | za |
7 | Przemysław GRANDICKI | za |
8 | Zbigniew GROENWALD | za |
9 | Aleksandra HALLMANN | za |
10 | Sławomir IDKOWIAK | za |
11 | Łukasz KORTHALS | za |
12 | Henryk KUNC | za |
13 | Józef MUSIAŁKOWSKI | za |
14 | Wojciech MYŚLISZ | za |
15 | Marcin NIKRANT | za |
16 | Florian PIEPER | za |
17 | Eugeniusz PLIŃSKI | za |
18 | Marcin SELONKE | za |
19 | Marcin SIKORA | za |
20 | Adam STYN | za |
21 | Monika WEGNER | za |
Zatwierdzenie Planów Pracy Komisji Stałych Rady na 2020 rok.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
19 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Józef BIAŁK | za |
2 | Waldemar BRADTKE | za |
3 | Arkadiusz DETTLAFF | za |
4 | Jan ELLWART | za |
5 | Jan GŁOWIENKA | za |
6 | Przemysław GRANDICKI | za |
7 | Zbigniew GROENWALD | za |
8 | Aleksandra HALLMANN | za |
9 | Sławomir IDKOWIAK | za |
10 | Łukasz KORTHALS | za |
11 | Henryk KUNC | za |
12 | Józef MUSIAŁKOWSKI | za |
13 | Wojciech MYŚLISZ | za |
14 | Marcin NIKRANT | za |
15 | Florian PIEPER | za |
16 | Eugeniusz PLIŃSKI | za |
17 | Marcin SIKORA | za |
18 | Adam STYN | za |
19 | Monika WEGNER | za |
20 | Katarzyna BURCHACKA-KLIMCZUK | nieobecny |
21 | Marcin SELONKE | nieobecny |