Wyniki głosowań
Wyniki głosowań na posiedzeniu "XXI Sesja Rady Gminy Puck w trybie zdalnym - online".
Potwierdzenie uczestnictwa w XXI sesji Rady Gminy Puck dnia 30 kwietnia 2020 roku.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
20 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Józef BIAŁK | za |
2 | Waldemar BRADTKE | za |
3 | Katarzyna BURCHACKA-KLIMCZUK | za |
4 | Arkadiusz DETTLAFF | za |
5 | Jan ELLWART | za |
6 | Przemysław GRANDICKI | za |
7 | Zbigniew GROENWALD | za |
8 | Aleksandra HALLMANN | za |
9 | Sławomir IDKOWIAK | za |
10 | Łukasz KORTHALS | za |
11 | Henryk KUNC | za |
12 | Józef MUSIAŁKOWSKI | za |
13 | Wojciech MYŚLISZ | za |
14 | Marcin NIKRANT | za |
15 | Florian PIEPER | za |
16 | Eugeniusz PLIŃSKI | za |
17 | Marcin SELONKE | za |
18 | Marcin SIKORA | za |
19 | Adam STYN | za |
20 | Monika WEGNER | za |
21 | Jan GŁOWIENKA | nieoddany |
Wniosek o wycofanie punktu 13 z proponowanego porządku obrad.
odrzucono
(w. bezwzględna)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
6 | 1 | 13 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Józef BIAŁK | za |
2 | Waldemar BRADTKE | przeciw |
3 | Katarzyna BURCHACKA-KLIMCZUK | za |
4 | Arkadiusz DETTLAFF | za |
5 | Jan ELLWART | wstrzymał się |
6 | Przemysław GRANDICKI | przeciw |
7 | Zbigniew GROENWALD | przeciw |
8 | Aleksandra HALLMANN | przeciw |
9 | Sławomir IDKOWIAK | przeciw |
10 | Łukasz KORTHALS | za |
11 | Henryk KUNC | przeciw |
12 | Józef MUSIAŁKOWSKI | przeciw |
13 | Wojciech MYŚLISZ | przeciw |
14 | Marcin NIKRANT | za |
15 | Florian PIEPER | przeciw |
16 | Eugeniusz PLIŃSKI | przeciw |
17 | Marcin SELONKE | przeciw |
18 | Marcin SIKORA | przeciw |
19 | Adam STYN | przeciw |
20 | Monika WEGNER | za |
21 | Jan GŁOWIENKA | nieobecny |
Przyjęcie porządku obrad.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
16 | 0 | 4 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Józef BIAŁK | za |
2 | Waldemar BRADTKE | za |
3 | Katarzyna BURCHACKA-KLIMCZUK | przeciw |
4 | Arkadiusz DETTLAFF | przeciw |
5 | Jan ELLWART | za |
6 | Przemysław GRANDICKI | za |
7 | Zbigniew GROENWALD | za |
8 | Aleksandra HALLMANN | za |
9 | Sławomir IDKOWIAK | za |
10 | Łukasz KORTHALS | za |
11 | Henryk KUNC | za |
12 | Józef MUSIAŁKOWSKI | za |
13 | Wojciech MYŚLISZ | za |
14 | Marcin NIKRANT | przeciw |
15 | Florian PIEPER | za |
16 | Eugeniusz PLIŃSKI | za |
17 | Marcin SELONKE | za |
18 | Marcin SIKORA | za |
19 | Adam STYN | za |
20 | Monika WEGNER | przeciw |
21 | Jan GŁOWIENKA | nieobecny |
Przyjęcie protokołu z XVII (nadzwyczajnej), XVIII sesji zwyczajnej, XIX sesji (nadzwyczajnej połączonej z posiedzeniem wyjazdowym) oraz XX sesji (nadzwyczajnej) Rady Gminy Puck.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
20 | 0 | 1 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Józef BIAŁK | za |
2 | Waldemar BRADTKE | za |
3 | Katarzyna BURCHACKA-KLIMCZUK | za |
4 | Arkadiusz DETTLAFF | przeciw |
5 | Jan ELLWART | za |
6 | Jan GŁOWIENKA | za |
7 | Przemysław GRANDICKI | za |
8 | Zbigniew GROENWALD | za |
9 | Aleksandra HALLMANN | za |
10 | Sławomir IDKOWIAK | za |
11 | Łukasz KORTHALS | za |
12 | Henryk KUNC | za |
13 | Józef MUSIAŁKOWSKI | za |
14 | Wojciech MYŚLISZ | za |
15 | Marcin NIKRANT | za |
16 | Florian PIEPER | za |
17 | Eugeniusz PLIŃSKI | za |
18 | Marcin SELONKE | za |
19 | Marcin SIKORA | za |
20 | Adam STYN | za |
21 | Monika WEGNER | za |
Sprawozdanie opisowe z działalności Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Pucku za rok 2019.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
18 | 1 | 2 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Józef BIAŁK | za |
2 | Waldemar BRADTKE | za |
3 | Katarzyna BURCHACKA-KLIMCZUK | przeciw |
4 | Arkadiusz DETTLAFF | przeciw |
5 | Jan ELLWART | za |
6 | Jan GŁOWIENKA | za |
7 | Przemysław GRANDICKI | za |
8 | Zbigniew GROENWALD | wstrzymał się |
9 | Aleksandra HALLMANN | za |
10 | Sławomir IDKOWIAK | za |
11 | Łukasz KORTHALS | za |
12 | Henryk KUNC | za |
13 | Józef MUSIAŁKOWSKI | za |
14 | Wojciech MYŚLISZ | za |
15 | Marcin NIKRANT | za |
16 | Florian PIEPER | za |
17 | Eugeniusz PLIŃSKI | za |
18 | Marcin SELONKE | za |
19 | Marcin SIKORA | za |
20 | Adam STYN | za |
21 | Monika WEGNER | za |
Sprawozdanie z realizacji celów ujętych w Strategii Rozwiązywania Problemów Społecznych w Gminie Puck na lata 2014 – 2020.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
19 | 0 | 2 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Józef BIAŁK | za |
2 | Waldemar BRADTKE | za |
3 | Katarzyna BURCHACKA-KLIMCZUK | przeciw |
4 | Arkadiusz DETTLAFF | przeciw |
5 | Jan ELLWART | za |
6 | Jan GŁOWIENKA | za |
7 | Przemysław GRANDICKI | za |
8 | Zbigniew GROENWALD | za |
9 | Aleksandra HALLMANN | za |
10 | Sławomir IDKOWIAK | za |
11 | Łukasz KORTHALS | za |
12 | Henryk KUNC | za |
13 | Józef MUSIAŁKOWSKI | za |
14 | Wojciech MYŚLISZ | za |
15 | Marcin NIKRANT | za |
16 | Florian PIEPER | za |
17 | Eugeniusz PLIŃSKI | za |
18 | Marcin SELONKE | za |
19 | Marcin SIKORA | za |
20 | Adam STYN | za |
21 | Monika WEGNER | za |
Sprawozdanie Wójta z realizacji zadań z zakresu wspierania rodziny w roku 2019 oraz potrzeby związane z realizacją zadań.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
18 | 1 | 2 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Józef BIAŁK | za |
2 | Waldemar BRADTKE | za |
3 | Katarzyna BURCHACKA-KLIMCZUK | przeciw |
4 | Arkadiusz DETTLAFF | przeciw |
5 | Jan ELLWART | za |
6 | Jan GŁOWIENKA | za |
7 | Przemysław GRANDICKI | za |
8 | Zbigniew GROENWALD | za |
9 | Aleksandra HALLMANN | za |
10 | Sławomir IDKOWIAK | za |
11 | Łukasz KORTHALS | za |
12 | Henryk KUNC | za |
13 | Józef MUSIAŁKOWSKI | za |
14 | Wojciech MYŚLISZ | za |
15 | Marcin NIKRANT | wstrzymał się |
16 | Florian PIEPER | za |
17 | Eugeniusz PLIŃSKI | za |
18 | Marcin SELONKE | za |
19 | Marcin SIKORA | za |
20 | Adam STYN | za |
21 | Monika WEGNER | za |
Analiza działalności Ośrodka Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
17 | 0 | 4 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Józef BIAŁK | za |
2 | Waldemar BRADTKE | za |
3 | Katarzyna BURCHACKA-KLIMCZUK | przeciw |
4 | Arkadiusz DETTLAFF | przeciw |
5 | Jan ELLWART | za |
6 | Jan GŁOWIENKA | za |
7 | Przemysław GRANDICKI | za |
8 | Zbigniew GROENWALD | za |
9 | Aleksandra HALLMANN | za |
10 | Sławomir IDKOWIAK | przeciw |
11 | Łukasz KORTHALS | za |
12 | Henryk KUNC | za |
13 | Józef MUSIAŁKOWSKI | za |
14 | Wojciech MYŚLISZ | za |
15 | Marcin NIKRANT | przeciw |
16 | Florian PIEPER | za |
17 | Eugeniusz PLIŃSKI | za |
18 | Marcin SELONKE | za |
19 | Marcin SIKORA | za |
20 | Adam STYN | za |
21 | Monika WEGNER | za |
Podjęcie uchwały w sprawie zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Puck.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
18 | 1 | 2 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Józef BIAŁK | za |
2 | Waldemar BRADTKE | za |
3 | Katarzyna BURCHACKA-KLIMCZUK | przeciw |
4 | Arkadiusz DETTLAFF | przeciw |
5 | Jan ELLWART | za |
6 | Jan GŁOWIENKA | za |
7 | Przemysław GRANDICKI | za |
8 | Zbigniew GROENWALD | za |
9 | Aleksandra HALLMANN | za |
10 | Sławomir IDKOWIAK | za |
11 | Łukasz KORTHALS | za |
12 | Henryk KUNC | za |
13 | Józef MUSIAŁKOWSKI | za |
14 | Wojciech MYŚLISZ | za |
15 | Marcin NIKRANT | za |
16 | Florian PIEPER | za |
17 | Eugeniusz PLIŃSKI | za |
18 | Marcin SELONKE | za |
19 | Marcin SIKORA | za |
20 | Adam STYN | za |
21 | Monika WEGNER | wstrzymał się |
Podjęcie uchwały w sprawie zmian w budżecie gminy na 2020 rok.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
18 | 2 | 1 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Józef BIAŁK | za |
2 | Waldemar BRADTKE | za |
3 | Katarzyna BURCHACKA-KLIMCZUK | wstrzymał się |
4 | Arkadiusz DETTLAFF | przeciw |
5 | Jan ELLWART | za |
6 | Jan GŁOWIENKA | za |
7 | Przemysław GRANDICKI | za |
8 | Zbigniew GROENWALD | za |
9 | Aleksandra HALLMANN | za |
10 | Sławomir IDKOWIAK | za |
11 | Łukasz KORTHALS | za |
12 | Henryk KUNC | za |
13 | Józef MUSIAŁKOWSKI | za |
14 | Wojciech MYŚLISZ | za |
15 | Marcin NIKRANT | za |
16 | Florian PIEPER | za |
17 | Eugeniusz PLIŃSKI | za |
18 | Marcin SELONKE | za |
19 | Marcin SIKORA | za |
20 | Adam STYN | za |
21 | Monika WEGNER | wstrzymał się |
Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na sprzedaż w drodze bezprzetargowej nieruchomości gminnej, położonej w obrębie geodezyjnym Leśniewo, gmina Puck.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 | 1 | 5 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Józef BIAŁK | za |
2 | Waldemar BRADTKE | za |
3 | Katarzyna BURCHACKA-KLIMCZUK | wstrzymał się |
4 | Arkadiusz DETTLAFF | przeciw |
5 | Jan ELLWART | za |
6 | Jan GŁOWIENKA | za |
7 | Przemysław GRANDICKI | za |
8 | Zbigniew GROENWALD | przeciw |
9 | Aleksandra HALLMANN | za |
10 | Sławomir IDKOWIAK | za |
11 | Łukasz KORTHALS | przeciw |
12 | Henryk KUNC | za |
13 | Józef MUSIAŁKOWSKI | za |
14 | Wojciech MYŚLISZ | za |
15 | Marcin NIKRANT | przeciw |
16 | Florian PIEPER | za |
17 | Eugeniusz PLIŃSKI | za |
18 | Marcin SELONKE | za |
19 | Marcin SIKORA | za |
20 | Adam STYN | za |
21 | Monika WEGNER | przeciw |
Podjęcie uchwały w sprawie pozbawienia statusu pomnika przyrody drzewa z gatunku lipa drobnolistna z Alei Lipowej (o nr 299) w ciągu drogi powiatowej dz. Nr 176/1 położona w Rzucewie w obrębie geodezyjnym Osłonino stanowiącej pomnik przyrody zarejestrowany pod numerem ewidencyjnym 75.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
18 | 1 | 2 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Józef BIAŁK | za |
2 | Waldemar BRADTKE | za |
3 | Katarzyna BURCHACKA-KLIMCZUK | wstrzymał się |
4 | Arkadiusz DETTLAFF | przeciw |
5 | Jan ELLWART | za |
6 | Jan GŁOWIENKA | za |
7 | Przemysław GRANDICKI | za |
8 | Zbigniew GROENWALD | za |
9 | Aleksandra HALLMANN | za |
10 | Sławomir IDKOWIAK | za |
11 | Łukasz KORTHALS | za |
12 | Henryk KUNC | za |
13 | Józef MUSIAŁKOWSKI | za |
14 | Wojciech MYŚLISZ | za |
15 | Marcin NIKRANT | przeciw |
16 | Florian PIEPER | za |
17 | Eugeniusz PLIŃSKI | za |
18 | Marcin SELONKE | za |
19 | Marcin SIKORA | za |
20 | Adam STYN | za |
21 | Monika WEGNER | za |
Podjęcie uchwały w sprawie określenia programu opieki nad zwierzętami bezdomnymi oraz zapobiegania bezdomności zwierząt na terenie Gminy Puck w 2020 roku.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
17 | 1 | 3 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Józef BIAŁK | za |
2 | Waldemar BRADTKE | za |
3 | Katarzyna BURCHACKA-KLIMCZUK | wstrzymał się |
4 | Arkadiusz DETTLAFF | przeciw |
5 | Jan ELLWART | za |
6 | Jan GŁOWIENKA | za |
7 | Przemysław GRANDICKI | za |
8 | Zbigniew GROENWALD | przeciw |
9 | Aleksandra HALLMANN | za |
10 | Sławomir IDKOWIAK | za |
11 | Łukasz KORTHALS | za |
12 | Henryk KUNC | za |
13 | Józef MUSIAŁKOWSKI | za |
14 | Wojciech MYŚLISZ | za |
15 | Marcin NIKRANT | przeciw |
16 | Florian PIEPER | za |
17 | Eugeniusz PLIŃSKI | za |
18 | Marcin SELONKE | za |
19 | Marcin SIKORA | za |
20 | Adam STYN | za |
21 | Monika WEGNER | za |