Wyniki głosowań
Wyniki głosowań na posiedzeniu "XXIX Sesja Rady Gminy Puck".
Przyjęcie porządku obrad.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
20 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Józef BIAŁK | za |
2 | Waldemar BRADTKE | za |
3 | Katarzyna BURCHACKA-KLIMCZUK | za |
4 | Arkadiusz DETTLAFF | za |
5 | Jan ELLWART | za |
6 | Jan GŁOWIENKA | za |
7 | Przemysław GRANDICKI | za |
8 | Zbigniew GROENWALD | za |
9 | Aleksandra HALLMANN | za |
10 | Sławomir IDKOWIAK | za |
11 | Łukasz KORTHALS | za |
12 | Henryk KUNC | za |
13 | Józef MUSIAŁKOWSKI | za |
14 | Wojciech MYŚLISZ | za |
15 | Marcin NIKRANT | za |
16 | Florian PIEPER | za |
17 | Eugeniusz PLIŃSKI | za |
18 | Marcin SELONKE | za |
19 | Marcin SIKORA | za |
20 | Adam STYN | za |
21 | Monika WEGNER | nieobecny |
Przyjęcie protokołu z XXVIII sesji Rady Gminy Puck.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
20 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Józef BIAŁK | za |
2 | Waldemar BRADTKE | za |
3 | Katarzyna BURCHACKA-KLIMCZUK | za |
4 | Arkadiusz DETTLAFF | za |
5 | Jan ELLWART | za |
6 | Jan GŁOWIENKA | za |
7 | Przemysław GRANDICKI | za |
8 | Zbigniew GROENWALD | za |
9 | Aleksandra HALLMANN | za |
10 | Sławomir IDKOWIAK | za |
11 | Łukasz KORTHALS | za |
12 | Henryk KUNC | za |
13 | Józef MUSIAŁKOWSKI | za |
14 | Wojciech MYŚLISZ | za |
15 | Marcin NIKRANT | za |
16 | Florian PIEPER | za |
17 | Eugeniusz PLIŃSKI | za |
18 | Marcin SELONKE | za |
19 | Marcin SIKORA | za |
20 | Adam STYN | za |
21 | Monika WEGNER | nieobecny |
Sprawozdanie z działalności Wójta w okresie między sesjami od dnia 4.01.2021 r. do dnia 3.02.2021 r.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
20 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Józef BIAŁK | za |
2 | Waldemar BRADTKE | za |
3 | Katarzyna BURCHACKA-KLIMCZUK | za |
4 | Arkadiusz DETTLAFF | za |
5 | Jan ELLWART | za |
6 | Jan GŁOWIENKA | za |
7 | Przemysław GRANDICKI | za |
8 | Zbigniew GROENWALD | za |
9 | Aleksandra HALLMANN | za |
10 | Sławomir IDKOWIAK | za |
11 | Łukasz KORTHALS | za |
12 | Henryk KUNC | za |
13 | Józef MUSIAŁKOWSKI | za |
14 | Wojciech MYŚLISZ | za |
15 | Marcin NIKRANT | za |
16 | Florian PIEPER | za |
17 | Eugeniusz PLIŃSKI | za |
18 | Marcin SELONKE | za |
19 | Marcin SIKORA | za |
20 | Adam STYN | za |
21 | Monika WEGNER | nieobecny |
Podjęcie uchwały w sprawie zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Puck.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
20 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Józef BIAŁK | za |
2 | Waldemar BRADTKE | za |
3 | Katarzyna BURCHACKA-KLIMCZUK | za |
4 | Arkadiusz DETTLAFF | za |
5 | Jan ELLWART | za |
6 | Jan GŁOWIENKA | za |
7 | Przemysław GRANDICKI | za |
8 | Zbigniew GROENWALD | za |
9 | Aleksandra HALLMANN | za |
10 | Sławomir IDKOWIAK | za |
11 | Łukasz KORTHALS | za |
12 | Henryk KUNC | za |
13 | Józef MUSIAŁKOWSKI | za |
14 | Wojciech MYŚLISZ | za |
15 | Marcin NIKRANT | za |
16 | Florian PIEPER | za |
17 | Eugeniusz PLIŃSKI | za |
18 | Marcin SELONKE | za |
19 | Marcin SIKORA | za |
20 | Adam STYN | za |
21 | Monika WEGNER | nieobecny |
Podjęcie uchwały w sprawie zmiany budżetu Gminy Puck na 2021 rok.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
20 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Józef BIAŁK | za |
2 | Waldemar BRADTKE | za |
3 | Katarzyna BURCHACKA-KLIMCZUK | za |
4 | Arkadiusz DETTLAFF | za |
5 | Jan ELLWART | za |
6 | Jan GŁOWIENKA | za |
7 | Przemysław GRANDICKI | za |
8 | Zbigniew GROENWALD | za |
9 | Aleksandra HALLMANN | za |
10 | Sławomir IDKOWIAK | za |
11 | Łukasz KORTHALS | za |
12 | Henryk KUNC | za |
13 | Józef MUSIAŁKOWSKI | za |
14 | Wojciech MYŚLISZ | za |
15 | Marcin NIKRANT | za |
16 | Florian PIEPER | za |
17 | Eugeniusz PLIŃSKI | za |
18 | Marcin SELONKE | za |
19 | Marcin SIKORA | za |
20 | Adam STYN | za |
21 | Monika WEGNER | nieobecny |
Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na sprzedaż w drodze przetargu nieruchomości
gminnej, położonej w obrębie geodezyjnym Osłonino, gmina Puck.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
20 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Józef BIAŁK | za |
2 | Waldemar BRADTKE | za |
3 | Katarzyna BURCHACKA-KLIMCZUK | za |
4 | Arkadiusz DETTLAFF | za |
5 | Jan ELLWART | za |
6 | Jan GŁOWIENKA | za |
7 | Przemysław GRANDICKI | za |
8 | Zbigniew GROENWALD | za |
9 | Aleksandra HALLMANN | za |
10 | Sławomir IDKOWIAK | za |
11 | Łukasz KORTHALS | za |
12 | Henryk KUNC | za |
13 | Józef MUSIAŁKOWSKI | za |
14 | Wojciech MYŚLISZ | za |
15 | Marcin NIKRANT | za |
16 | Florian PIEPER | za |
17 | Eugeniusz PLIŃSKI | za |
18 | Marcin SELONKE | za |
19 | Marcin SIKORA | za |
20 | Adam STYN | za |
21 | Monika WEGNER | nieobecny |
Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na sprzedaż nieruchomości gminnej, położonej w
obrębie geodezyjnym Łebcz, gmina Puck.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
20 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Józef BIAŁK | za |
2 | Waldemar BRADTKE | za |
3 | Katarzyna BURCHACKA-KLIMCZUK | za |
4 | Arkadiusz DETTLAFF | za |
5 | Jan ELLWART | za |
6 | Jan GŁOWIENKA | za |
7 | Przemysław GRANDICKI | za |
8 | Zbigniew GROENWALD | za |
9 | Aleksandra HALLMANN | za |
10 | Sławomir IDKOWIAK | za |
11 | Łukasz KORTHALS | za |
12 | Henryk KUNC | za |
13 | Józef MUSIAŁKOWSKI | za |
14 | Wojciech MYŚLISZ | za |
15 | Marcin NIKRANT | za |
16 | Florian PIEPER | za |
17 | Eugeniusz PLIŃSKI | za |
18 | Marcin SELONKE | za |
19 | Marcin SIKORA | za |
20 | Adam STYN | za |
21 | Monika WEGNER | nieobecny |
Podjęcie uchwały w sprawie wyboru metody ustalenia opłaty za gospodarowanie odpadami
komunalnymi i ustalenia wysokości stawki opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi oraz zwolnienia w części z opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi właścicieli nieruchomości zabudowanych budynkami mieszkalnymi jednorodzinnymi kompostujących bioodpady stanowiące odpady komunalne w kompostowniku przydomowym.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
18 | 0 | 2 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Józef BIAŁK | za |
2 | Waldemar BRADTKE | za |
3 | Katarzyna BURCHACKA-KLIMCZUK | przeciw |
4 | Arkadiusz DETTLAFF | przeciw |
5 | Jan ELLWART | za |
6 | Jan GŁOWIENKA | za |
7 | Przemysław GRANDICKI | za |
8 | Zbigniew GROENWALD | za |
9 | Aleksandra HALLMANN | za |
10 | Sławomir IDKOWIAK | za |
11 | Łukasz KORTHALS | za |
12 | Henryk KUNC | za |
13 | Józef MUSIAŁKOWSKI | za |
14 | Wojciech MYŚLISZ | za |
15 | Marcin NIKRANT | za |
16 | Florian PIEPER | za |
17 | Eugeniusz PLIŃSKI | za |
18 | Marcin SELONKE | za |
19 | Marcin SIKORA | za |
20 | Adam STYN | za |
21 | Monika WEGNER | nieobecny |
Podjęcie uchwały w sprawie określenia terminu, częstotliwości i trybu uiszczania opłaty za
gospodarowanie odpadami komunalnymi.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
18 | 0 | 2 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Józef BIAŁK | za |
2 | Waldemar BRADTKE | za |
3 | Katarzyna BURCHACKA-KLIMCZUK | przeciw |
4 | Arkadiusz DETTLAFF | przeciw |
5 | Jan ELLWART | za |
6 | Jan GŁOWIENKA | za |
7 | Przemysław GRANDICKI | za |
8 | Zbigniew GROENWALD | za |
9 | Aleksandra HALLMANN | za |
10 | Sławomir IDKOWIAK | za |
11 | Łukasz KORTHALS | za |
12 | Henryk KUNC | za |
13 | Józef MUSIAŁKOWSKI | za |
14 | Wojciech MYŚLISZ | za |
15 | Marcin NIKRANT | za |
16 | Florian PIEPER | za |
17 | Eugeniusz PLIŃSKI | za |
18 | Marcin SELONKE | za |
19 | Marcin SIKORA | za |
20 | Adam STYN | za |
21 | Monika WEGNER | nieobecny |
Podjęcie uchwały w sprawie określenia wzoru deklaracji o wysokości opłaty za gospodarowanie
odpadami komunalnymi składanej przez właściciela nieruchomości oraz warunków i trybu
składania deklaracji za pomocą środków komunikacji elektronicznej.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
19 | 0 | 1 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Józef BIAŁK | za |
2 | Waldemar BRADTKE | za |
3 | Katarzyna BURCHACKA-KLIMCZUK | za |
4 | Arkadiusz DETTLAFF | przeciw |
5 | Jan ELLWART | za |
6 | Jan GŁOWIENKA | za |
7 | Przemysław GRANDICKI | za |
8 | Zbigniew GROENWALD | za |
9 | Aleksandra HALLMANN | za |
10 | Sławomir IDKOWIAK | za |
11 | Łukasz KORTHALS | za |
12 | Henryk KUNC | za |
13 | Józef MUSIAŁKOWSKI | za |
14 | Wojciech MYŚLISZ | za |
15 | Marcin NIKRANT | za |
16 | Florian PIEPER | za |
17 | Eugeniusz PLIŃSKI | za |
18 | Marcin SELONKE | za |
19 | Marcin SIKORA | za |
20 | Adam STYN | za |
21 | Monika WEGNER | nieobecny |
Podjęcie uchwały w sprawie uchwalenia statutu instytucji kultury pod nazwą „Ośrodek Kultury,
Sportu i Turystyki w Gminie Puck”.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
20 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Józef BIAŁK | za |
2 | Waldemar BRADTKE | za |
3 | Katarzyna BURCHACKA-KLIMCZUK | za |
4 | Arkadiusz DETTLAFF | za |
5 | Jan ELLWART | za |
6 | Jan GŁOWIENKA | za |
7 | Przemysław GRANDICKI | za |
8 | Zbigniew GROENWALD | za |
9 | Aleksandra HALLMANN | za |
10 | Sławomir IDKOWIAK | za |
11 | Łukasz KORTHALS | za |
12 | Henryk KUNC | za |
13 | Józef MUSIAŁKOWSKI | za |
14 | Wojciech MYŚLISZ | za |
15 | Marcin NIKRANT | za |
16 | Florian PIEPER | za |
17 | Eugeniusz PLIŃSKI | za |
18 | Marcin SELONKE | za |
19 | Marcin SIKORA | za |
20 | Adam STYN | za |
21 | Monika WEGNER | nieobecny |
Zatwierdzenie Planów Pracy Komisji Stałych Rady na 2021 rok.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
20 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Józef BIAŁK | za |
2 | Waldemar BRADTKE | za |
3 | Katarzyna BURCHACKA-KLIMCZUK | za |
4 | Arkadiusz DETTLAFF | za |
5 | Jan ELLWART | za |
6 | Jan GŁOWIENKA | za |
7 | Przemysław GRANDICKI | za |
8 | Zbigniew GROENWALD | za |
9 | Aleksandra HALLMANN | za |
10 | Sławomir IDKOWIAK | za |
11 | Łukasz KORTHALS | za |
12 | Henryk KUNC | za |
13 | Józef MUSIAŁKOWSKI | za |
14 | Wojciech MYŚLISZ | za |
15 | Marcin NIKRANT | za |
16 | Florian PIEPER | za |
17 | Eugeniusz PLIŃSKI | za |
18 | Marcin SELONKE | za |
19 | Marcin SIKORA | za |
20 | Adam STYN | za |
21 | Monika WEGNER | nieobecny |