Radni VIII Kadencji

Profile Radnych VIII Kadencji.

Józef BIAŁK

Józef BIAŁK

Radny

Przynależność: KWW Samorządowe Porozumienie Gminy Puck
Zdobyte głosy w wyborach: 366

Szczegóły

Waldemar BRADTKE

Waldemar BRADTKE

Radny

Przynależność: KWW Samorządowe Porozumienie Gminy Puck
Zdobyte głosy w wyborach: 241

Szczegóły

 Katarzyna BURCHACKA-KLIMCZUK

Katarzyna BURCHACKA-KLIMCZUK

Radny

Przynależność: Komitet Wyborczy Wyborców Lepsza Gmina Puck
Zdobyte głosy w wyborach: 298

Szczegóły

Arkadiusz  DETTLAFF

Arkadiusz DETTLAFF

Radny

Przynależność: Komitet Wyborczy Wyborców Lepsza Gmina Puck
Zdobyte głosy w wyborach: 286

Szczegóły

Jan ELLWART

Jan ELLWART

Radny

Przynależność: KWW Samorządowe Porozumienie Gminy Puck
Zdobyte głosy w wyborach: 204

Szczegóły

Jan GŁOWIENKA

Jan GŁOWIENKA

Radny

Przynależność: Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
Zdobyte głosy w wyborach: 173

Szczegóły

Przemysław GRANDICKI

Przemysław GRANDICKI

Radny

Przynależność: KWW Samorządowe Porozumienie Gminy Puck
Zdobyte głosy w wyborach: 374

Szczegóły

Zbigniew GROENWALD

Zbigniew GROENWALD

Radny

Przynależność: Komitet Wyborczy Wyborców Lepsza Gmina Puck
Zdobyte głosy w wyborach: 101

Szczegóły

Aleksandra HALLMANN

Aleksandra HALLMANN

Radny

Przynależność: Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
Zdobyte głosy w wyborach: 279

Szczegóły

Sławomir IDKOWIAK

Sławomir IDKOWIAK

Radny

Przynależność: Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
Zdobyte głosy w wyborach: 266

Szczegóły

Łukasz KORTHALS

Łukasz KORTHALS

Radny

Przynależność: KWW Samorządowe Porozumienie Gminy Puck
Zdobyte głosy w wyborach: 337

Szczegóły

Henryk KUNC

Henryk KUNC

Radny

Przynależność: KWW Samorządowe Porozumienie Gminy Puck
Zdobyte głosy w wyborach: 244

Szczegóły

Józef MUSIAŁKOWSKI

Józef MUSIAŁKOWSKI

Radny

Przynależność: KWW Samorządowe Porozumienie Gminy Puck
Zdobyte głosy w wyborach: 390

Szczegóły

Wojciech MYŚLISZ

Wojciech MYŚLISZ

Radny

Przynależność: KWW Samorządowe Porozumienie Gminy Puck
Zdobyte głosy w wyborach: 185

Szczegóły

Marcin NIKRANT

Marcin NIKRANT

Radny

Przynależność: Komitet Wyborczy Wyborców Lepsza Gmina Puck
Zdobyte głosy w wyborach: 290

Szczegóły

Florian PIEPER

Florian PIEPER

Radny

Przynależność: KWW Samorządowe Porozumienie Gminy Puck
Zdobyte głosy w wyborach: 232

Szczegóły

Eugeniusz PLIŃSKI

Eugeniusz PLIŃSKI

Radny

Przynależność: Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
Zdobyte głosy w wyborach: 131

Szczegóły

Marcin SELONKE

Marcin SELONKE

Radny

Przynależność: KWW Samorządowe Porozumienie Gminy Puck
Zdobyte głosy w wyborach: 243

Szczegóły

Marcin SIKORA

Marcin SIKORA

Radny

Przynależność: KWW Samorządowe Porozumienie Gminy Puck
Zdobyte głosy w wyborach: 274

Szczegóły

Adam STYN

Adam STYN

Radny

Przynależność: KWW Samorządowe Porozumienie Gminy Puck
Zdobyte głosy w wyborach: 446

Szczegóły

Monika WEGNER

Monika WEGNER

Radny

Przynależność: Komitet Wyborczy Wyborców Lepsza Gmina Puck
Zdobyte głosy w wyborach: 173

Szczegóły